Atnāk dienas, aiziet dienas, Gadi vijas gredzenā. Balti sniegi, zelta sapņi Satin dzīvi kamolā.
Atnāk dienas, aiziet dienas,
Gadi vijas gredzenā.
Balti sniegi, zelta sapņi
Satin dzīvi kamolā.
Mūsu Vijai Žubulei šis kamols ir gana biezs, jo viņai tieši šodien 17.jūlijā paliek 60 gadi. Viss Vijas apzinātais mūžs ir pagājis kopā ar skolēniem. Pašdarbnieki – tā ir Vijas dzīve.
Viegla šī maize nav, brīžiem nolaižas rokas, jo audzēkņi atrod sev interesantākas nodarbes, toties ir liels gandarījums, ja gada laikā veiktais darbs tiek novērtēts, saņemot iespēju piedalīties skolēnu vai lielajos Dziesmu svētkos. Ar šo pozitīvo lādiņu Vijai pietiek visam nākamajam gadam.
Vijas vaļasprieks ir floristika. Tādi dekori, kādi rotā Jaungulbenes arodvidusskolas zāli un citus kabinetus, nekur citur nav redzēti. Tajos nav dārgu materiālu, darbi tapuši no zariem, zāļu stiebriem un citām dabas veltēm, kuras Vija pati salasījusi Jaungulbenes apkārtējās pļavās.
Tik liela atbildības sajūta par uzticēto pienākumu, kāda piemīt Vijai, mūsdienās nav bieža parādība. Ja viņai kaut kas jāpaveic, tad to var nepārbaudīt, jo zinām, ka viss tiks izdarīts ļoti labi, netrūks arī pašas izdomas. Pateicoties Vijai, visi skolā rīkotie pasākumi ir ļoti pārdomāti, emocionāli un kvalitatīvi noorganizēti.
Vijas bagātība ir viņas divi bērni – dēls un meita, kā arī pieci mazbērni.
Novēlam, lai Vijai šī jubileja būtu skaista un neaizmirstama! Lai ir laba veselība, savējo mīlestība un daudz enerģijas nākamajā darba cēlienā!