Otrdiena, 16. decembris
Alvīne
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens

Gulbenes sporta hallē koncertēs "A-eiropa"

20.aprīlī pulksten 21.00 Gulbenes sporta hallē koncertēs “A -eiropa”. “Gulbenieši, cerams, jau pamanījuši, ka sporta hallē esam sākuši ko jaunu – organizējam atpūtas pasākumus.

20.aprīlī pulksten 21.00 Gulbenes sporta hallē koncertēs “A -eiropa”.
“Gulbenieši, cerams, jau pamanījuši, ka sporta hallē esam sākuši ko jaunu – organizējam atpūtas pasākumus. Ir notikusi pirmā diskotēka, kur dejotgribētājus pulcināja grupa “Tranzīts”. Tagad mūzikas un deju mīļotājiem par prieku muzicēs grupa “A – eiropa”. Gaidām ikvienu, kas ir aktīvas atpūtas piekritējs, un ceram uz atsaucību,” aicina Gulbenes rajona padomes galvenais speciālists sporta jautājumos Egils Čakars. Nesen nācis klajā grupas jaunais albums “Tuvumā, tālumā”, kas paralēli izdots arī krievu versijā un saucas “Belije nebesa”. Tajā vienpadsmit kompozīcijas, no kurām populārākās “Jūrmala”, “Tuvumā tālumā”, “Meitenes Rīgā” un “Ziema”. Albums iznācis gan kasetes, gan diska formātā. Pašlaik šis grupas albums ir viens no pirktākajiem Latvijā. Savukārt klips dziesmai “Belije nebesa” ir populārs ne tikai pie mums, bet arī Lietuvā un Krievijā. Grupā muzicē Artūrs Duboks (balss, taustiņinstrumenti) un Jānis Lamsters (taustiņinstrumenti)

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.