Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens

Pašvaldībai izsit 22 logu rūtis

Stradu pagasta pašvaldības ēkām svētku brīvdienās izsistas 22 logu rūtis. Policija ir uzsākusi kriminālprocesu, notiek lietas apstākļu pārbaude.

Stradu pagasta padomes priekšsēdētāja Anna Vīgante informē, ka ir izsisti logu stikli pirmajā stāvā gan baltās ēkas pusē, gan arī sarkanās ēkas pusē. “Ir atrastas pudeles, bundžas. Visticamāk, jaunieši tur ir atpūtušies un paveikuši šo vandalisma aktu. Vai nu viņi ir bijuši narkotisko vielu ietekmē vai arī tādā afekta stāvoklī, ka vairs nesaprot, ko dara – vienkārši metuši ar akmeņiem un pudelēm pa stikliem. Nepatīkami, taču cilvēkiem laikam nav kur izlikt savu spēku. Arī puķu podi ir izrauti ārā, sabojāti, puķes ir saplosītas. Par laimi, nozagts nekas nav. Iekļūšana telpās būtu apgrūtinoša, jo mums ir signalizācija un tā uzreiz būtu nostrādājusi,” stāsta priekšsēdētāja. “Par šādu rīcību nekur nav dzirdēts. Es ceru, ka policijai izdosies atrast šos vandaļus. Es tiešām gribētu paskatīties uz tiem cilvēkiem, kuri ir varējuši tā izrīkoties. Man viņiem būtu ko pateikt.”

 

Pagasta padomes izpilddirektors Juris Duļbinskis stāsta, ka sasistās logu rūtis tiks nomainītas. “Es domāju, ka šī nozieguma pastrādātāji, visticamāk, ir bijuši alkohola reibumā, skaidrā prātā cilvēks neko tādu neiedomātos darīt,” spriež J.Duļbinskis.

 

Pašvaldība šobrīd aplēš nodarītos zaudējumus.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.