Litenē pazudusī sieviete ir Ornitologu biedrības aktīviste (1)
11:1224.04.2023
Vladislavs Veselovs
4997
Dalies:
Ilgāk nekā nedēļu bezvēsts ir pazudusi 68 gadus vecā Litenes pensionāre Andra Čaupale, kura ārpus sava pagasta pazīstama kā dabas draugs, kura sadarbībā ar Latvijas Ornitologu biedrību ir bijusi gan ziedotāja meža aizstāvībai, gan piedalījusies ligzdojošo putnu uzskaitīšanā.
Pateicoties tādiem entuziastiem kā A.Čaupale, ir bijis iespējams zinātniski izskaitļot un pamatot dažādas tendences putnu skaita pārmaiņās Latvijā. No interneta pieejamajiem datiem redzams, ka vismaz 18 gadus šī sieviete aktīvi ir iesaistījusies Ornitologu biedrības organizētajās aktivitātēs.
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.
*Cenas ir norādītas ar pirmā izmēģinājuma mēneša atlaidi. Pēc pirmajām četrām nedēļām atlaide vairāk nav aktīva.
Stingri aizliegts portālā “Dzirkstele.lv” publicētos redakcijas veidotos materiālus pārpublicēt, kopēt, citēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez portāla "Dzirkstele.lv" rakstiskas piekrišanas.
Komentāri (1)
Aija
14:3424.04.2023
Vai tad apmācīta sunīša nav,kas izstaigātu viņas māju un saostu viņas pēdas.? Tak lietus arī nav lijis. Trakums taisni.