Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.72 m/s, DA vēja virziens

Skolu strītbolam pirmās komandas jau pieteikušās

Pie “Arena ”Rīga” Latvijā 23.maijā sāksies ielu basketbola sezona. Jau tradicionāli tā sāksies ar Latvijas skolu čempionātu. Pieteikšanās šīm sacensībām jau sākusies un pirmās skolas jau pieteikušas savas komandas.

Organizatori atgādina, ka sacensības notiks 10 vecuma grupās. Zēni un jaunieši ir iedalīti septiņās, bet meitenes – 3 vecuma grupās. Dalībnieki varēs cīnīties gan par individuālajām balvām, gan par balvām kopvērtējumā. Atkal tiks noskaidrotas labākās skolas pamatskolu un vidusskolu vērtējumā.

 

“Sporta attīstības centra” speciālisti sola, ka labākos gaida vērtīgas balvas. Pieteikuma anketas pieejamas mājas lapā www.esports.lv. Neatstājiet pieteikšanos uz pēdējo momentu.

Turpinās arī pieteikšanās karsējmeiteņu grupu konkursam. Šīm sacensībām anketas ir pieejamas Eiropas Hitu Radio mājas lapā.

Sīkāka infornācija par sacensībām, Nolikums un Noteikumi pieejami maas lapā www.sacensibas.lv. Neskaidrību jautājumos zvaniet 67274488.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.