Aiva Vīksna: viss dots jauniešu izglītības pilnveidošanai.
Aiva Vīksna: viss dots jauniešu izglītības pilnveidošanai
Bijusī gulbeniete un Gulbenes vidusskolas audzēkne Aiva Vīksa, kas tagad ir SIA “Lietišķās informācijas dienests” izpilddirektore, sestdien Gulbenes ģimnāzijai dāvināja 1000 latus un žurnālus “Kapitāls” un “Bilance”.
“Skolotāja Lidija Ķeķere, Īrisa Vējiņa un Zigrīda Širaka bija tās, kas man deva daudz kā pedagogi un cilvēki. Ja man šobrīd ir radusies iespēja palīdzēt, tad uzskatu, ka mans pienākums ir palīdzēt tieši šai skolai,” saka Aiva Vīksna. Viņa norāda, ka valstij nav līdzekļu, kas garantētu kvalitatīvu izglītību. “Tādēļ, ja ir iespējams, jāmeklē visi līdzekļi, lai varētu pilnveidot jauniešu izglītību, paplašināt un modernizēt materiālo bāzi,” skaidro A.Vīksna.
Gulbenes ģimnāzijas direktore Lidija Ķeķere norāda, ka skola iesaistījusies vairākos projektos. “Budžeta līdzekļu nepietiek, lai mēs varētu realizēt ieceres šajā mācību gadā. Šie projekti saistīti ar metodiskā centra izveidi skolā, elektronisko mācību līdzekļu iegādi. Nopietni domāsim par ķīmijas kabineta aprīkojumu. Tomēr konkrēti, cik daudz un kam šī naudas summa tiks atvēlēta, mēs kopīgi lemsim ,” saka L.Ķeķere.