Trešdiena, 14. janvāris
Roberts, Roberta, Raitis, Raits
weather-icon
+-11° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens

Joprojām gaida pieteikumus nominācijām

Reizē ar Gulbenes pilsētas 82. dzimšanas dienu 26.februārī tradicionāli godinās arī titula “Gada cilvēks 2009” un “Sirsnīgākais priekšnieks” ieguvējus. Pasākuma organizatore Inese Stalidzāne stāsta, ka sabiedrībā rosība, izvirzot kandidātus, jau esot sākusies.

“Zinu, ka top priekšlikumi no Gulbenes pensionāru padomes, kā arī no dažiem uzņēmumiem. Uzskatu, ka šo titulu ieguvēju godināšana ir vajadzīgs pasākums,” saka I.Stalidzāne.  

Pieteikumus abām nominācijām Gulbenes pilsētas domē var iesniegt līdz 10.februārim. Savus priekšlikumus var izteikt darba kolektīvi, iestādes un organizācijas, kā arī grupas, kurās ir pieci cilvēki.

 

Uz titulu “Gada cilvēks 2009” var pretendēt persona, kas devusi sabiedriski nozīmīgu ieguldījumu Gulbenes pilsētas labā pagājušajā gadā. Šim cilvēkam ir jādzīvo un jāstrādā Gulbenē. Savukārt titulam “Sirsnīgākais priekšnieks” var tikt izvirzīts jebkura līmeņa vadītājs, ja viņa pakļautībā ir ne mazāk kā divi cilvēki.

 

Arī šogad “Sirsnīgākais priekšnieks” un “Gada cilvēks 2009” saņems īpaši gatavotas piemiņas balvas. Pie tām jau strādā mākslinieks Norberts Kudiņš no Rēzeknes un leļļu māksliniece Evita Zālīte no Gulbenes. “Lelle ir un būs tradicionāla dāvana, jo katru gadu tā ir citādāka,” piebilst I.Stalidzāne.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.