Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-15° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens

Druvienā būs Miķeļdienas gadatirgus

Pie Druvienas kultūras nama 25.septembrī pulksten 9.00 notiks Miķeļdienas tirgus, uz kuru aicināti visi pircēji un pārdevēji, kā arī visi, kas vēlas jauki pavadīt nedēļas nogali Druvienā.

Tirgu rīko Druvienas pagasta attīstības biedrība “Pērļu zvejnieki” sadarbībā ar Druvienas pamatskolu un pagasta pārvaldi. Tirgus laikā darbosies praktiskās amatnieku darbnīcas, kurās ikviens interesents varēs iemēģināt roku kokapstrādē, keramikā, floristikā, rotu gatavošanā, pīšanā un citās nodarbēs. Muzicēs folkloras kopa “Pērlis”. Darbosies jautrais umurkumurs un seno rotaļu darbnīca.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.