Pirmdiena, 12. janvāris
Reinis, Reina, Reinholds, Renāts
weather-icon
+-13° C, vējš 1.64 m/s, Z-ZA vēja virziens

Aicina apskatīt izstādi

Līdz 20.aprīlim Gulbenes novada domes 3.stāvā apskatāma vispārizglītojošo skolu vizuālās un lietišķās mākslas pulciņu izstāde – konkurss “Lietas un tēli”. Vairā foto šeit.

Mākslas darbi rāda, cik skolēni ir radoši dažādu ideju risināšanā, izdomas bagāti un atraktīvi. Izstāde ir ļoti krāšņa, jo darbi ir tapuši dažādās tehnikās. Konkursa tēmas ir lietu pārvērtības, kad kādu esošo lietu pārveido asociatīvā tēlā, maskas un tēli – viena tēla pārvērtības citā un mākslas objekts vidē.

Konkursa darbus izvērtēs novada žūrija. Oriģinālākie un interesantākie darbi tiks izvirzīti uz Vidzemes novada skati, kas šogad notiks Mazsalacā. Interesenti tiek aicināti apmeklēt skolēnu darbu izstādi.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.