Otrdiena, 13. janvāris
Harijs, Ārijs, Āris, Aira
weather-icon
+-14° C, vējš 1.46 m/s, A-ZA vēja virziens

Vieglatlētika: veterāniem - labi panākumi

Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts veterāniem Preiļos šogad sakarā ar blīvo sacensību kalendāru notika krietni agrāk – 5.jūnijā. Sacensībās ar labiem panākumiem startēja arī Gulbenes novada sportisti, informē Gunārs Rubenis.

Četras reizes uz goda pjedestāla kāpa Anita Žavrida, viņai – 1.vieta savā vecuma grupā 400 metru skrējienā, kā arī 3.vieta šķēpa mešanā, 3 kilometru soļošanā, un arī visu 400 metru skrējēju konkurencē Anita izcīnīja 3.vietu.  

G.Rubenis uzvarēja savā vecuma grupā lodes grūšanā un 5 kilometru soļojumā, savukārt visu soļotāju konkurencē viņam – 2.vieta.

 

5 kilometru soļojumā savās vecuma grupās pirmie finišēja Andrejs Vācietis un Harijs Āboliņš. H.Āboliņam visu soļotāju konkurencē – 3.vieta.

 

Vairākas godalgotas vietas izcīnīja arī Jānis Pērkons, izcīnot 2.vietu grupā starp saviem vienaudžiem tāllēkšanā, augstlēkšanā un šķēpa mešanā, bet lodes grūdēju konkurencē viņam – 3.vieta.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.