Piektdiena, 16. janvāris
Lidija, Lida
weather-icon
+-10° C, vējš 2.64 m/s, D-DA vēja virziens

Novada domē – jauna izpilddirektore

Šodien kārtējā Gulbenes novada domes sēdē ar deputātu balsu vairākumu par Gulbenes novada domes izpilddirektori Māra Danieka prombūtnes laikā iecēla Sarmīti Krišāni.

S.Krišāne “Dzirkstelei” saka, ka viņa jau uz šo vietu būtu pieteikusies 2009.gadā, ja būtu bijusi tāda iespēja.

 

“Bet tad konkurss netika rīkots. Es saskatu iespēju, ka šajā amatā varu pietiekami labi strādāt un domāt par novada attīstību kopumā. Man ir pietiekama pieredze, uzņēmība un izglītība. Pašlaik strādāju Vidzemes plānošanas reģionā Eiropas Savienības struktūrfondu info centrā par speciālisti.” saka S.Krišāne.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.