Trešdiena, 24. decembris
Ādams, Ieva
weather-icon
+0° C, vējš 1.34 m/s, R-ZR vēja virziens

Atstādināšana neatrisinās naudas problēmas

Par veselības ministra Jura Bārzdiņa lēmumu atstādināt no amata Veselības ekonomikas centra direktori Daigu Behmani ir neizpratnē vairākas sabiedriskās organizācijas un arī zāļu ražotāji.

Latvijas Patentbrīvo medikamentu nasociācijas valdes priekšsēdētāja Evita Jaunzeme norādījusi, ka šāds ministra solis bijis patiess pārsteigums, jo Veselības ekonomikas centrs (VEC) strādājis profesionāli.

 

Viņa arī atzinusi, ka naudas deficīts – pieci miljoni latu – kompensējamo medikamentu sistēmā neliecina par VEC nemākulību, bet gan par to, ka pamata problēma ir nepietiekamais budžets. Arī Starptautisko
inovatīvo farmācijas firmu asociācijas valdes locekle Anda Blumberga pauda viedokli, ka
sarežģījumi ar kompensējamajiem medikamentiem “nav viena cilvēka problēma”.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.