Māksliniecei Ilonai Brektei veltīts pasākums "Krāsu sapņi" Lizumā
Sākums: 14:00 19.02.2022
19.februārī 14.00 Lizuma kultūras namā – māksliniecei Ilonai Brektei veltīts tematisks pasākums “Krāsu sapņi”: jubilāres darbu izstādes apskate, mūzika, filmiņa, loterija un sarunas. Apmeklētājus aicina pieteikties pa tālruni 29477005 līdz 15.februārim.
Pasākums “zaļajā” līmenī, uzrādot vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem līdz 12 gadiem ieeja bez sertifikāta, no 12 gadu vecuma jāuzrāda vakcinācijas/pārslimošanas/testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu. Jāievēro valstī pastāvošie drošības noteikumi.
Bezkaunība komentē:
“Gulbenes Energo Serviss” informē daudzdzīvokļu māju klientus par jauna samaksas veida ieviešanu ar 1. jūliju
Tas ir mūsu izcenojums, cik izmaksā darbinieku algošana, datorprogrammas uzturēšana, lai klienti saņemtu tiešos rēķinus par pakalpojumiem,” sacīja R.Korns.....Nu bet kā gan tu biji iedomājies? Katrā[...]
Vnk nesaprotu komentē:
Zināms, kad pabeigs Lizuma pils un Vecgulbenes oranžērijas renovāciju
Tas jau no paša sākuma zināms,ka izdevumi pieaugs. Jo konkursos uzvar tie,kas piedāvā veikt darbus par mazākām naudiņām. Beigās tāpat jāmaksā daudzas naudiņas. Es saprotu,ka pastāv likumi ,nolikumi[...]
Varna komentē:
Ašeradens: Demisionējušās valdības būtiskākais veikums ir budžeta pārorientēšana uz drošību un izaugsmi
Jā,man tikai jautājums - automatizētie dronu puļomoti,vai tie arī visus purnus trieks zemē?