
Ir zināms, kurās basketbola komandās jaunajā sezonā spēlēs vairāki talantīgi basketbolisti no Gulbenes.
Latvijas basketbola čempionvienībā “VEF Rīga” nākamajā sezonā spēlēs novadnieks Adrians Andževs, kurš ir viens no U-18 izlases līderiem. Pirms tam Adrians trīs gadus spēlēja Spānijas kluba Madrides “Real” jauniešu sistēmā. Par pavadīto laiku Spānijā Adrians saka, ka progresējis gan kā basketbolists, gan arī iemācījies būt patstāvīgs, jo tad, kad viņš devās uz Spāniju, viņam bija 15 gadi. “Viss bija jādara un jādomā pašam. Tas nebija viegli,” atzīst Adrians.

Tagad Adrians ir pievienojies “VEF Rīga”. “Šogad spēlēšu “VEF Rīga”. Palīdzēšu pēc iespējas vairāk gūt uzvaras. Tagad jau ir sākušies pirmssezonas treniņi. Nākamgad ir doma doties uz Ameriku,” stāsta Adrians.
“VEF Rīga” sastāvā ir arī mūsu novadnieks Rihards Berkolds. Viņš gan guvis nopietnu traumu – krustenisko saišu plīsumu. Rihards “Dzirkstelei” stāsta, ka krustenisko saišu plīsums vienmēr prasa pacietību un neatlaidību, bet viņš ir apņēmības pilns atgriezties vēl stiprāks.

“Šobrīd visvairāk mani motivē doma par atgriešanos laukumā un vēlme atkal palīdzēt komandai cīņās. Tāpat milzīgs dzinulis ir mana ģimene, līdzjutēji un komandas biedri – viņu ticība un lielais atbalsts, neļauj man nokārt galvu un padoties. Lai gan kādu laiku nebūšu uz laukuma, darīšu visu, ko varu, ārpus tā – atbalstīšu komandas biedrus no malas, dalīšos pieredzē un būšu klātesošs, cik vien iespējams. Komanda ir kā ģimene, un arī šādā brīdī vēlos būt tās daļa,” saka Rihards.
Novadnieks Rolands Šulcs turpinās spēlēt “Rīgas Zeļļos”. “Pagaidām turpināšu “Rīgas Zeļļos”. Nav nekādu citu plānu. Nezinu, kā sezona līdz galam izvērtīsies, bet pašlaik es saku, ka “Zeļļos”. Jaunās sezonas mērķi – lai šī sezona ir labāka par iepriekšējo, progress un kļūt labākam gan kā cilvēkam, gan kā basketbolistam, kā arī sagatavoties nākamās vasaras U-20 izlasei, tas ir, spert savu lielāko soli karjerā,” saka Rolands. Savukārt viņa brālis Kristiāns Šulcs pagarināja līgumu ar “Liepāju”.