Ceturtdiena, 25. decembris
Stella, Larisa
weather-icon
+2° C, vējš 3.58 m/s, R-DR vēja virziens

Alimentus maksā mātei

Vai alimentus iespējams maksāt bērniem, nevis sievai, ja rodas pārliecība, ka vīra atvēlētā nauda netiek tērēta bērnu, bet gan sievas vajadzībām un kaprīzēm?

Vai alimentus iespējams maksāt bērniem, nevis sievai, ja rodas pārliecība, ka vīra atvēlētā nauda netiek tērēta bērnu, bet gan sievas vajadzībām un kaprīzēm?
Atbild Tieslietu ministrijas Tiesu izpildītāju departamenta vecākais referents Mārtiņš Eglītis: – “Ar likumu noteikts, ka alimentus par bērniem izmaksā mātei. Civillikums paredz, ka bērns atrodas mātes aizgādniecībā, tādēļ viņa ir pilntiesīga rīkoties ar saņemtajiem līdzekļiem. Tas nozīmē, ka tas, kā tērē līdzekļus, atkarīgs no mātes sirdsapziņas.”

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.