Inita Savicka
1405
Dalies:
Stingri aizliegts portālā “Dzirkstele.lv” publicētos redakcijas veidotos materiālus pārpublicēt, kopēt, citēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez portāla "Dzirkstele.lv" rakstiskas piekrišanas.
Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.
no
0.99€
3.99€
10.49€
😡 komentē:
Lat-am labi kad tu māki rakstīt,es esmu krievs pēc tautības padomu dodu tev.👊👊👊
mamzeles komentē:
Vēlreiz tirgotāji pierāda, kāda ir pašvaldības darbinieču bezatbildība un ņirgāšanās, viņas nekad nav strādājušas un nestrādās, jo algu saņems tik un tā. Privāto sektoru, viņu uzturētājus, kuriem[...]
Pircējs komentē:
Nekad nebūs Gulbenē tirgus,jo kādam tas ir izdevīgi tā lūk tā izskatās!!