Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (19)

 1. Gaidīju solīto diskusiju/tikšanos ar iedzīvotājiem…
  Logo joprojām neuzrunā…
  Kur var redzēt zīmola grāmatu, varbūt viedoklis mainās?

  12
 2. Doma ir bezgalīgi oriģināla un vienkārša …
  Ierakstām mātē googlē- infinity logo un saprotam, ka esam absolūti globāli un bezgalīgi savā naivumā. Īpaši iesaku apmeklēt designevo.com vietni. Lai bezgalīgi jauka diena !

  10
  1
 3. Hmm
  Ar G punkts nepietika?
  Tagad G bezgalība. Šis logo manā uztverē bezgaumīguma augstākā virsotne. Ļoti ceru, ka neapstiprinās, jo man kauns dzīvot novadā, kura atpazīstamību veido šāds logo.

  17
 4. Logo un sauklis jau ir apstiprināti novada domes 29.septembra sēdē.

  2
  7
 5. Izstrādātāji uzsver, ka moderns. Tātad pieņemta standarta forma, ka pastāvēs tas, kas ir moderns. Kur gan mūsu novada unikalitāte, atsķirības un kaut kas “ne-moderns”, bet toties mūsu pašu? Nav saprotams , kāpēc paļaujamies uz it kā profesionāļu (izstrādātāji uzvar iepirkumā) viedokli, bet savu unikāli neatkārtojamo piedāvājumuun vēlmes saglabāt novada specifiski raksturīgās un bagātās vēstures,kultūras tradīcijas caur šo logo kā iespēju neizmantojām. Zaļais un sarkanais – vai ilgtermiņa trauksme?

  17
 6. ja googlē ierakstam šo vārdu savienojumu: infinite logo g – tad redzam mūsu jauno logo tikai nedaudz pagrieztu citā veidolā. un par to mēs maksāsim savu nodokļu maksātāju naudu? cik?

  14
 7. Ja es tādu iesniegtu, vai Jānis Parastais vai Pēteris Vienkāršais- apstiprinātu? Kauns, ka novada cilvēki tiek uzskatīti par tik aprobežotiem, iestigušiem sūnājā un internetu neredzējušiem!

  17
 8. 1) Ar ko bija slikts vecais logo un sauklis? Pie tam vecajā logo nebija ” aizlidojoši gulbji”, kā lasāms rakstā, bet gan “lidojoši gulbji”, kā tos uztvēra daudzi cilvēki. Arī sauklis “Skaties plašāk” bija un ir aktuāls Gulbenes puses ļaudīm….. 2) Jaunais logo, diemžēl, kā to norāda rakstā uzrunātie cilvēki, ir ne tikai neizdevies, bet pat, uzskatu, nožēlojams gan vizuāli, gan saturiski. 3) Brīnos par to cilvēku, kuri apstiprināja jauno logo, savādo vizuāli estētisko domāšanu. Paldies Cigļa kungam, kuram pietika prāta un drosmes apstrīdēt šādas šausmas. 4) Par logo izveides izmaksām, salīdzinot ar tapušo rezultātu, riebjas runāt.

  23
 9. Joks izmaksāja vairāk par 28 štukām. Paldies Cigļa kungam, kam vienīgajam pietika drosmes un prāta iebilst pret šo, gribas teikt, afēru.

  27
 10. Pucītei droši vien patika, jo atgādina grimstošu kuģi.

  11
  1
 11. ir ok Logo. Es gan ieteiktu izmantot ceļa zīmi iebraukt aizliegts ar trikolora cūku backgroundā!

  1
  3
 12. Man logo īsti nepatīk, bet nu ir ok. Bet kas ir domāts ar saukli – Te rodas? Man jau liekas, ka nekas mums te Gulbenē pēdējā laikā tā īsti labs nerodas. Bet nu varbūt man tā tikai šķiet. Sauklis – Te rodas tā īsti neatbilst patiesībai, manuprāt.

  5
  1
 13. Taņka ž., tu tak drīz aizrīsies ar savu žulti. Pēc ceturtā bustera smadzeņu atliekas galīgi satecējušas trusenēs.

  2
  1
 14. Alūksnei smuks logo saistīts ar ezeru mums neko tādu nevar izdomāt jo te nekā nav vis izzagts un izsaimniekots

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.