Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ar pašvaldības transportu neviens nevar rīkoties, kā iegribas. Kā darba automašīnas lieto pilsētas un pagastu pārvaldnieki?

“Kā notiek dienesta transporta lietošana Gulbenes novada pašvaldības pilsētas un pagastu pārvaldēs, konkrēti – Stāmerienas pagasta pārvaldē? Vai tas, ka pārvaldes vadītāja Guntra Rone ar darba automašīnu brauc no mājām uz darbu un atpakaļ, ir laba prakse? Vai taisnība, ka drīzumā šai amatpersonai tiks piešķirta jauna darba automašīna?” šādus jautājumus “Dzirkstele” saņēma elektroniskā vēstulē no kāda mūsu laikraksta portāla lietotāja.
Darba automašīnas lietošanā ir nodotas visiem pilsētas un pagastu pārvalžu vadītājiem ar pašvaldības izpilddirektora rīkojumu – to “Dzirkstele” uzzināja pašvaldībā. Vienīgi Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš savu darba automašīnu ir nodevis lietošanā citam pārvaldes darbiniekam. Līdz ar to viņš darbam lieto personisko automašīnu, tāpēc pašvaldībai šim transportam ir patapinājuma līgums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Obanā! Lapiņš pagasta auto nodod citam, bet pats brauc ar personīgo uz patapinājuma līguma.
    Vienkārši super dzīve. Braucu ar savu auto, bet valsts lej degvielu, remontē un vēl maksā par lietošanu.

  2. Visām pašvaldības iestāžu automašīnām plkst.17:00 jāatrodas pašv .garāžās.pretējā gadījumā tā ir korupcija un šīs personas jāsauc pie adm.vai krim. atbildības.

    8
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.