Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Attieksme Balvu baseinā uztrauc Gulbenes skolēnu vecākus; baseina darbinieki norāda, ka problēma jārisina pašiem

“Mans bērns vairs negrib braukt uz skolas organizētajām peldētapmācībām Balvu baseinā, jo regulāri tur uz bērniem tiek bļauts,” tā “Dzirkstelei” saka viena no Gulbenes novada vidusskolas bērnu mammām, norādot, ka problēma ir ieilgusi un viņa nav vienīgā, kas ir gatava celt trauksmi par attieksmi pret bērniem baseinā. Izrādās, uz šo problēmu tiešām norāda vairāki vecāki un izsaka laikrakstam savas bažas. Iemeslu un skaidrojumu dod arī Balvu sporta skolas vadība, kuras atbildībā ir minētais baseins.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (26)

 1. Sporta skolotājiem būtu jāsaprot, ka bērnu kuram ir bailes iet tajā baseinā ar varu nevajadzētu tur stumt.

  29
  2
 2. Paldies sakiet mūsu pamuļķiem daputātiem, kuri nogremdēja baseina projektu, paši nemāk peldēt, pārējie arī lai peldas purvā.

  27
  3
 3. Mums ari bērns negāja baseinā.Skolotāja baseinā ar varu nespieda iet.Un nākamajā reizē jau pati iegāja.Kliegts uz bērniem netiek.Vienkārši kopā ir divas klases un skolotājas ir spiestas skaļi,pat ļoti skaļi runāt.

  21
  6
 4. Ta ir ka vecaki izlaidusi savus sikos un ka aizrada ta uzreisz saka ka blauj. Sakuma vajag cienu iemacit pret pieaugusiem cilvekiem. Besi ara tadas tizlas mammas ka akli tic saviem berniem . A uzvediba ta sausmiga. Sakuma tiekat ar saviem berniem gala😃😄😃vienmer vainigi citi a sava aci balki neredz😃😃😄

  34
  9
 5. Bet kada uzvediba tiem berniem ir? Tagad reti kurs mak uzvesties. Bez pamata nebus paugstinats tonis.

  27
  4
 6. Baseinā ir jābūt uzvedīgam uz 100%, jo visapkārt ir riski! Vecākiem ar bērniem ir jāizrunā uzvedības normas! Un, pavēles izteiksme sporta nodarbībās, ir norma! Ko tad darīs armijā? Stāvēs ierindā kopā ar ģimenes advokātu un mammu?

  34
  3
 7. Bērnu audzināšanai vispirms jāpievērš uzmanība, lai prot kā uzvesties.
  Bez iemesla jau nebļaus un nelamās.

  14
  4
 8. Mēs te obligāto dienestu domājam, ja vesela paaudze daļēju nīkuļu jau izaugusi.
  Un tādi “mammīši” nākotnē būs sevis, ģimenes, dzimtās zemes aizstāvji un manu mazmeitu vīri?
  Realitāte tomēr rāda, ka miers uz pasaules ne visiem patīk – tas ir jāsargā.
  Bet varbūt gaidīs “atbrīvotājus”. Tad gan redzēs ko nozīmē disciplīna “po matom”.
  Saprotu, ka vismaz baseinā ir jāmāk savākties.
  Apbrīnoju mūsdienu skolotājus un viņu nervus.

  21
  2
 9. Komentētāji, piedodiet man, jūs tiešām domājat ka problēma ir bērnos nevis pieaugušajos cilvēkos? Jau pašā projekta plānošanā, darbinieku atlasē, klases audzinātājas, kurām jāpieskata visa klase, peldētapmācības neesamība., bērni tikai plunčājas. Mūsu bērns pašos projekta pirmsākumos atteicās brauk tieši zēnu ģērbtuvē esošā bļāvēja dēļ. Tagad apgūst peldētprasmi Priekuļos pie normāla instruktora un nav nedz tizls nedz neaudzināts bērns.

  15
  8
 10. Agrāk nebija tādu baseinu.Un ari iztika.Vecāki paši iemāca bērnus peldēt.Lieka laika tērēšana.Un atbrauc tie bērni,kā nu kurš saģērbies,jo tādā ātrumā nav iespējams normāli saģērbties.(runa iet par mazajām klasītēm).Mati mitri.Varbūt daļa vecāku nemaz nevēlas,ka viņu bērns brauc.

  9
  4
 11. Es arī prasīju savam bērnam vai tā ir kad skolotāja kliedz ,bērns man atbildēja kad jā.Un arī negrib braukt uz baseinu,es nesaprotu priekš kam tas baseins ir vajadzīgs tad mazās klases brauc uz skolu ar slapiem matiem.

  5
  4
 12. Kā var nekliegt, ja redzi, ka otru bērnu velk zem ūdens? Vai ,ja viens otram rauj nost peldbikses? Ar teikšanu nesadzird. Kārtīgi jānokliedzas!!!

  11
  1
 13. Esmu par peldēšanas nodarbībām baseinā. Bet pilnībā pievienojos, ka ir problēma ar meiteņu slapjajiem matiem pēc peldēšanas. Bieži bērns pēc tam saslimst, jo atbrauc uz skolu un turpina staigāt ar mitriem matiem. Saprotu, ka laika ir maz, visiem jābūt gataviem , lai laicīgi izbrauktu. Mūsu bērnam ļoti patīk peldēt, bet katra saslimšana pēc tam bojā prieku par nodarbībām Balvu baseinā.

  5
  1
 14. Bērns man mājās atnācis un stāsta,kad skolā skolotāja esot laba nekliedz bet baseina skolotāja pārvēršas ka monstris .

  3
  6
 15. Ar varu nevienu tur nespiež braukt! Ja negrib, tad var palikt mājās un tajā dienā kopā ar mammu mācīties peldēt vannā!

  6
  3
 16. Atnāk mājās un saka, skolotājs baseinā ir monstrs! Kā kaut ko tādu bērns var izdomāt? Izdomājusi vai sapņojusi par monstriem esat laikam pati M.

  2
  2
 17. Skolotājai.Kāpēc mācīties peldēt vannā,ja priekš tā ir vasara.Vēl vairāk laika iemācīties,kas vēlas,nekā tērēt mācību laiku baseinam.

 18. Jā, es neesmu vecāks, bet esmu 8klases sloloniece. Es nemācēju peldēt, un braukt uz tām nodarbībām bija murgs, jo skolotājs teica, lai es peldu, viņš man neteica kā, vienkārši teica, lai peldu. Man 4 klasē, pēdai bija operācija un kad dažus menešus vēlāk iegaju baseinā man ļoti ļoti sapeja pēda līdz asarām, bet viņš tikai kliedza, ka es pieskaros baseina grīdai. Beigas es vienkārši neņemu lidzi paldkostimu un negaju baseinā. Tagad 4gadus vēlāk varu teikt ka es iemacijos peldēt, tikai tapec, ka man palidzeja tētis ar brāli un tas skolotājs var pats peldēt tajā baseina viens.

  6
  1
 19. Sveiki, es tagad macos 9 klasē, bet hei visi vecāki varu jums iedot iekšējo informāciju. Balvu baseins bija briesmīgs. Tas skolotājs tiešām loti traki bļāva par niekiem. (Piem. Kā tika minets pieskaroties baseina grīdai vai malai.) Es arī tur neiemacijos peldēt es tiešām loti gribēju, bet tur visi bija vienā josla salikti un es vienmēr visiem trauceju. Es butu novērtējis ja skolotajs butu kautko ieteicis vai vismaz vienreiz dzīvē pats iekāpis ūdeni. Man vienmēr autobusā palika slikti no tās flora smakas un visi tikai ņirdza. Ar laiku iemācijos izdzīvot ūdeni, kad čomi stūma zem ūdens vai gribeja aizpeldēt uz saliņu dīķi. Un kā es varu aizmirst tās stulbās ūdens cepures, man likas ka vecakiem miljons aizgāja viņās, viņas tik viegli saplīsa.P.S. mazā masa arī brauc uz nodarbībām žēl viņas.

  4
  1
 20. Un vēl tur liekot bērniem plikiem iet dušā, kur dušām starp meitenēm un zēniem pat durvju nav.

  2
  2
 21. Es pati braucu uz Balvu baseinu, daudzi vecāki nāk ar bērniem, viņi skrien, šļakstās, es peldu pa savu celiņu un viņiem kā izklaide ir peldet visu laiku no viena celiņa uz otru, ja vecāks nevar tikt galā un neaudzina savu bērnu, tad iedomājaties kā skolotājam ir, ja tur tādi 20 bērni un visi uz viņa atbildību.

  4
  1
 22. Tātad bezjēdzīgs skolotājs. Tādam vieta gaterī ne skolā.

 23. Skolotājam ir jārunā skaļi, jo baseinā ar tik daudziem bērniem ir milzīgs troksnis. Ja skolotājs nerunās skaļāk, viņu vienkārši neviens nedzirdēs . Pajautāju savai meitai, vai kāds skolotājs baseinā bļauj uz bērniem. Meita saka, ka nē. Nezinu par citām klasēm , bet vismaz viņu klasei nekas tāds nenotiek.

 24. Troksnis tiešām liels.Bērnu daudz.Skolotāja bļauj.Jēga tam baseinam nekāda.Stundas tiek kavētas.Velti iztērēts laiks.Un kāpēc kāds no vecākiem,nedrīkst braukt līdzi(toties pie dežurantēm zīdainis var atrasties vai katru dienu.Par auklītēm piestrādā,vai kā),lai palīdzētu bērniem saģērbties.Kā armijā,10.minūšu laikā ir viss jāpaspēj.Skolotāja vispār nepalīdz.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.