Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Autobraucējiem no Stradu un Tirzas pagasta sacīkstes ir svētki


Jauns un veiksmīgs tandēms – pilots Dāvis Birže no Tirzas un stūrmanis Bruno Bēka no Stradiem apvienojuši savus spēkus un resursus, lai cīnītos ne tikai ar konkurentiem, bet arī pierādītu sava auto, kurš pusotra gada garumā ir uzbūvēts un saskrūvēts praktiski no nulles, konkurētspēju.

Dāvis atzīst, ka zināšanas un pieredze veidojas, un viņi cer, ka jau šogad būs konkurētspējīgāki rezultātu ziņā. Vēl viņiem ir mērķis nākamgad piedalīties rallijā “Sarma”. “Es pat pēdējo “Sarmu” nedevos skatīties no malas, jo negribēju sevi sāpināt,” atminas Dāvis, jo braukt pašam un stāvēt trases malā kā skatītājam, tas nav salīdzināms. Abi zina, ka skatīties sacīkstes no malas vienmēr ir emocionāli smagi. Cita lieta – būšana trasē, negulētā nakts pirms sacensību dienas un pirms starta piedzīvotais stress. “Bet, tikko nodziest gaismas, viss aizmirstas, un tikai klausies stūrmanī, kur ir jābrauc. Tajā mirklī cenšos būt maksimāli ātrs un nepieļaut kļūdas,” saka Dāvis. Bruno gan piebilst, ka neviens nav par čempionu piedzimis un kļūdas gadās, bet no kļūdām mācās.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.