Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Beļavas pagasta “Sviķos” visu paveic pašu spēkiem

Beļavas pagasta piemājas saimniecībā “Sviķi”, kur saimnieko Reveliņu ģimene, joprojām galvenā ir piena nozares joma. Šobrīd saimniecībā ir 37 slaucamas govis. Gotiņas “Sviķos” bija, ir un būs, jo tā ir māju saimnieces Lilijas Reveliņas sirdslieta. Viņa atzīst, ja nebūtu sirdslieta, bet domātu tikai par naudu, tad piena lopkopībai jau būtu atmests ar roku. “Tās visas man ir mīļas,” uzsver L.Reveliņa. Savukārt viņas dzīvesbiedrs Ivars smej: “Govis paliek deficīts. Nav daudz tādu, kas vairs tās tur.” L.Reveliņai katrai gotiņai devusi vārdu – Venta, Princese, Pelnrušķe, Saulīte, Gauja, Daugava, Bārbele, un atliek vien viņai pasaukt, gotiņas atsaucas, un nāk klāt savai saimniecei.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Ar to nav jālepojas, ka nemāk rakstīt projektus un apgūt naudu attīstībai.

    11
  2. Jūs esiet patiesi lieliski un laimīgi cilvēki! Īpaši sveicieni Gaujai,Ventai un Daugavai. Paldies Jums par ieguldīto darbu un veiksmi,veiksmi,veiksmi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.