Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Bez cīņas neļaus Gulbenes novada pamatskolām atšķelt 7.-9.klašu posmu

Izglītības un zinātnes ministrija ir iecerējusi apvērsumu skolu tīklā Latvijas laukos. Ārpus administratīvajiem centriem (tātad Gulbenes novadā ārpus pilsētas) 7.- 9.klašu posmā turpmāk vajadzēs būt vismaz 60 skolēniem. Tāds ir ministrijas redzējums. Lēmums par izglītības iestāžu tīkla reorganizāciju pašvaldībai būs jāpieņem, to saskaņojot ar ministriju. Publiski ir izskanējis, ka Gulbenes novada lauku teritorijā ministrija un novadnieces Edītes Kanaviņas vadītais Izglītības departaments redz saglabājamas tikai sākumskolas, kurās bērni mācīsies no 1. līdz 6.klasei. Savukārt izglītības turpināšanas iespēja, sākot ar 7.klasi, novadā tiks piedāvāta tikai Gulbenes novada vidusskolā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Dzirkstele jūs esat debila par tādu svarīgu tēmu jaabone

  2. Nemaz neceriet,ka mēs savus bērnus no Lizuma laidīsim uz Gulbeni braukāt. Jau tā tik daudz ģimeņu ir sameklējušas te dzīvesvietu,vai arī brauc paši uz darbu un atved bērnu. Zini ,ka viņš ir tepat un drošībā. Tad mēs atkal būsim prom no Lizuma un meklēsim darbu ārpus Gulbenes. Diemžēl uz to jūs ejat. Mums radi strādā skolā Gulbenē. Tādu bardaku vēl nav pieredzējuši ne ar vienu bērnu. Stundas nu nekādi nevar salikt. Piemēram,bērni nekad nesaprot,kur viņiem sporta stunda. Tādu piemēru kaudzēm. Stundas nekad nesākas laikā ar visu staigāšanu. Tik daudz nebūšanu.

    12
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.