Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Darīts tā, lai Gulbenes novada pašvaldības darbinieku atalgojumā neveidotos “šķēres” (labots)

Diskusiju sabiedrībā ir izraisījusi atalgojuma palielināšana novada domes vadībai, kā arī citiem 13 deputātiem. Tiek jautāts, kāpēc bija jāpalielina koeficienti, kurus izmanto viņu atalgojuma apmēra aprēķināšanai. Arī bez koeficientu palielināšanas atalgojums šogad kļūtu lielāks. Tas tāpēc, ka domes vadībai un deputātiem atalgojuma aprēķināšanā tiek pielietota bāzes alga, kuru nosaka valsts. Pagājušajā gadā aprēķinu veikšanai tika izmantota bāzes alga 1137,46 eiro, bet 2024. gadā – jau 1205,71 eiro.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Varbūt jau laiks vākt parakstus par šīs struktūras atlaišanu?

  24
 2. Ko šis bars tā iekrampējušies viedierīcēs? Kautkas azartisks tiek spēlēts?

  10
 3. Jauka frāze – atalgojums paredzēts amatam, ne pašiem – tas fascinē visvairāk. Pielīdzina visaugstākajai likmei, nevis zemājkajai amatu grupas likmei. Tad arī pārējiem , lai norāda to iespējami lielāko likmi, nevis zemāko vai vidējo. Lai nu vairāk strādā, ne kā te gudri izsakās.

  21
  1
 4. Lineāls , tad tagad arī neveidosies, bet gan amerikāņu kalniņi!

 5. Jautājums, vai viņi ir nopelnījuši to atalgojumu, nebūtu šīs valsts siles , ko viņi darītu, klaiņotu, prasītu pabalstus, uzņēmèjiem jā, visu cieņu, kuri vēl uztur visu šo varzu,

  24
 6. Varbūt tie gudrinieki, kas šeit komentē,ejiet un paši nākošajās vēlēšanās kandidējiet kādā sarakstā un tad parādiet, kā tad jāstrādā un kas tad jādara, lai Gulbenes novads plauktu un zeltu. Nu droši vien arī algu lielu nevajag (pietiks 1000€ pirms nodokļu nomaksas)….
  P.S. man nav tieša sakara ar rakstā minētajām personām…

  4
  31
 7. Tā pašvaldība ir kaut kas līdzīgs lopu barotavai mežā! Pāķiem atmet Eiropas naudiņu, un tad viņi tur velkas, katru mīļu dienu. Kāpēc Rimi un maxima var iztikt bez administrācijas uz vietas? Vajag vienu administratīvo centru Valmierā un Amen! Nevis šito pāķu sanāksmi.

  15
 8. Jau pirmajā nedēļā lauku skolā redz, ka ir tā, kā ir ar pusdienām skolās. Vecāki nespēj vilkt un no klases ēst iet tikai daudzbērnu ģimeņu bērni, kuriem ir atvieglojums 100%. Skumji, ka pat pusdienu tiesu nespēj Centrālā pārvalde nodrošināt. Sev algas pieliek, bet bērniem atņēma.

 9. lai jums tie algas pielikumi rīklē iespriežās maitas nolādētie

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.