Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Dāvis Deivids Bukovskis no Tirzas: “Ergoterapija – tas domāts man!”

Profesiju “ergoterapeits” mēdz izvēlēties arī vīrieši, un viens no viņiem ir Dāvis Deivids Bukovskis no Tirzas. Viņš vienmēr ir zinājis, ka savu nākotnes profesiju vēlas saistītu ar cilvēkiem, sevišķi bērniem un pusaudžiem, bet tajā pašā laikā nav nojautis, ka viņa izvēle būs tieši ergoterapija. Kad Dāvis Deivids mācījās Lizuma vidusskolas 12.klasē, viņam parādījās liela interese par bioloģiju, tādēļ nolēmis, ka studijas vēlas saistīt ar medicīnas jomu. Viņš pieteicās medicīnas, fizioterapijas un ergoterapijas studijām un tika uzņemts Rīgas Stradiņa universitātē studiju programmā “Ergoterapija”. “Esmu pārliecināts, ka esmu pareizajā vietā! Dzīvē viss notiek tā, kā tam ir jānotiek!” uzsver Dāvis Deivids.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.