Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Deklarācijas: Visvairāk skaidrā naudā uzkrājis Jānis Ziemelis, bet bankā – Rihards Korns

“Dzirkstele” turpina pētīt Gulbenes novada pašvaldības atbildīgo darbinieku, iestāžu un uzņēmumu vadītāju ienākumu deklarācijas par 2021.gadu. Pagaidām ne visi ir deklarējuši savus iepriekšējā perioda ienākumus. Novada domes priekšsēdētāja padomnieks attīstības, projektu un būvniecības jautājumos Jānis Barinskis pagājušajā gadā nopelnījis kopumā 27 780,50 eiro pirms nodokļu nomaksas. Ienākumus veido darba alga pašvaldībā. Uz deklarācijas iesniegšanas brīdi viņam bija 4780,78 eiro parādsaistības. Aizdevis viņš bija 19 614 eiro. Viņa īpašumā ir vieglā automašīna un lauksaimniecības tehnika. Pieder vai ir kopīpašumā vairāki nekustamie īpašumi Stāmerienas pagastā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.