Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Divu vīriešu piekaušana līdz nāvei mazdārziņā: kā viss bija patiesībā? Apsūdzētais tiesā liecinājis, ka aizstāvējies pret grupveida laupītājiem

Gulbenē gadījums, kad nosita divu vīriešus privāta mazdārziņa teritorijā pilsētas centrā, bija pirms vairāk nekā trim gadiem. Publiski pieejams ir kļuvis tiesas anonimizēts spriedums gulbenieša M.Stāmera apsūdzībā par divu gulbeniešu piekaušanu līdz nāvei 2019.gada 17.maijā. Uzsverams, ka spēkā ir pašas pirmās tiesu instances 2021.gada 19.februārī pasludinātais spriedums. To negrozītu atstāja Vidzemes apgabaltiesa, kā arī Senāta Krimināllietu departaments. M.Stāmers ir notiesāts ar brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.