Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

FEĻETONS: Par bīstamām zosīm

Ziniet, labākais veids, kā pārbaudīt, vai no vīrieša iznāks stingrs priekšnieks, ir viņu ielaist dāmu kolektīvā. Un lai tiek galā! Es šādā pārbaudījumā saskatu līdzību ar saviem bērnības piedzīvojumiem. Mums ar čomiem bija tāds paņēmiens jeb sava veida iesvētīšana. Gluži kā armijā. Lai zinātu, esi vai neesi riktīgs vecis. Vārdu sakot - iemet čali zosu barā, lai tiek galā. Ne visiem izdodas. Daži saknābāti mūk, ko kājas nes. Bet man bērnībā ātri prakse bija rokā. No sava tēva biju noskatījis un samācījies. Viņš turklāt mani piekodināja: “Dēls, zosis... ja viņas sajūt asiņu garšu, tad ir cauri. Tāpēc rīkojies ātri! Pārsteidz viņas!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Amorāli. Gadījumu, kurā vīrietis pret sievieti atļāvies vardarbību un visu normu pārkāpšanu, vēl jo vairāk darbavietā nevis mājās – aprakstīt ar humoru, ka “ir vai nav riktīgs vecis (varas un spēka demonstrēšana)”.
  Ko īsti jūs apsmejat? Ka jābūt kā izslavētajos krievu ģimeņu gadījumos – sit, tātad mīl? Un ka sievietes ir “tupas zosis”, kuras tikai ar šādiem izgājieniem saprot kur ir viņu vieta?
  Iesaku rakstu izlasīt pilnā apjomā, jo tas ir stulbuma augstākais punkts. Un ar milzīgu zemtekstu kā šī varmākas aizstāvēšanas raksts. Jo novadā visas ir zosis. A vadoņi (iestāžu galvenie) turpmāk īstie veči, kas ar spēku un varu ierāda īstās vietas.

  10
  4
 2. Tātad man taisnība? 🙂 Tā domā tie, kas uztver pirmo plānu. Tātad tā jābūt. Meitenes, kāpēc jūs nelaāt romānus? Tieši jums viņi ir domāti… Laikam lietojat tikai internetu. Un viss.

 3. Tas ir feļetons. Tā to arī vajag lasīt. Diemžēl katram sava uztvere…

 4. Dzirksteles dāmām paveicies , ka Antons nav galvenais redaktors . 😀

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.