Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Friziere, kura mīl drosmīgus klientus un emocionālos mirkļos raksta dzeju

Drosmīga un ambicioza – tāda ir gulbeniete Daiga Liberte. Daiga ir friziere, kas uzklausa un īsteno arī neordināras klientu vēlmes, mīl braukt ar motociklu, izbaudot brīvības sajūtu, kā arī raksta dzeju. Pavisam nesen iznāca viņas pirmais dzejoļu krājums “Es esmu, lai būtu!”, un viņa sola, ka šī noteikti nebūs viņas pēdējā dzejoļu grāmata. Dzejoļus Daiga raksta jau sen. Skolas laika dzejoļus viņa smaidot sauc tikai par tādu ķēzīšanos. Pašai tos palasot, liekoties, ka tos nevienam nevar rādīt. Bet viņa ir pārliecinājusies, ka dzejoļi ir brīnišķīga izteiksmes forma, lai pastāstītu to, ko jūt, kas ir piedzīvots, kas aizrauj, kas priecē vai sāp. “Skolas laikā nenācu no turīgas ģimenes, un tad bērni skatījās, ar ko draudzēties un ar ko ne. Biju arī ļoti kautrīga. Tas, visticamāk, arī bija īstais pamudinājums rakstīt dzejoļus, jo tā es izteicu savu iekšējo pasauli,” saka Daiga.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.