Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē autobusā neuzņemts iereibis pasažieris atrasts nosalis

Traģiski ir beigusies iedzeršana pēc darba mežā kādam 68 gadus vecam vīrietim. 9.februāra vakarā Gulbenē viņš netika uzņemts maršruta Viļaka-Balvi-Gulbene-Rīga autobusā (SIA "Norma-A"), tāpēc kājām devies uz mājām Ozolkalnā. “Mēs bijām kopā. Autobusa šoferis Gulbenē mums deguna priekšā aizvēra durvis un aizbrauca. Jā, bijām iereibuši. Pēc darba bijām izdzēruši pudeli trijatā. Nu un tad?” “Dzirkstelei” 10.februārī stāstīja Guntis Porietis no Ozolkalna. Viņš pēc tam izsaucis taksometru un palicis to gaidot.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (41)

 1. Ecolaina autobusa šoferim viss pie dirsas. Viņš neuzņem pasažierus arī kuri ir skaidrā. Man ir tāda pieredze. Žēl vīrieša. Es uzskatu, ka šoferim jānes atbildība par to . Tas tomēr ir cilvēks.

  60
  22
 2. Viešņa!
  Jūs būtu laimīga,ja blakus sēdētu piedzēries,nomīzies vecis,kas ar saviem ”gudrajiem” komentāriem aizskar Jūs un citus pasažierus?

  43
  26
 3. Tik vien vajadzèja,kå izsaukt pasvaldìbas policiju.Soferim jànes atbildìba.

  50
  9
 4. Gadās, ka pabrauc garām un neuzņem pasažierus, bet vai šajā gadījumā var vainot šoferi?

  19
  7
 5. Slikti jā, ka tā notika, bet cik nav paciestas visādās izdarības no iereibušiem pasažieriem, kuri bravūrīgi uzvedas, uzmācās, bļaustās un pazemo citus pasažierus un tad atkal šoferis slikts, ka tādiem neaizrāda un nerīkojas.

  35
  7
 6. Es arī tā darītu,kāpēc jācieš pasažieriem ,vis autobus smirdetu pēc alkohola.Es uzskatu kad autobusa šoferis nav vainīgs.lai brauc uz mājām un dzer cik lien iekšā.

  37
  12
 7. Varbūt vainīgi ir tie šoferi, kuri pieradina, ka autobusā varēs ielīst (iegāzties, ierāpot, iežvangāties, iesvempties) ap-irsies, no- īzies, vēmekļains, pilošām siekalām utt. laimīgais, kurš savā laimē padalās, iezīmējot sēdekļus un izdalot smaku, kuru laipni saņem citi pasažieri vēl ilgi pēc tam.

  35
  4
 8. Kā tad! Un pārējie sēž un autobuss kavējas. Esmu Rīgā autoostā sēdējis pusstundu, jo tika gaidīta policija. Pēc tam šoferim tāpat jāiedzen kavētais laiks. Šoferis te pilnīgi nav vainīgs. Jā, ir šoferi, kas paņem šitādus, bet pēc tam pie katra staba viņi jāizlaiž pačurāt. Nu ziniet! Ir bijis, ka tā iesper pa autobusu, ka visi pasažieri autobusā salecas. un autobuss apstājas tajās pieturās, kas ir viņa maršruta sarakstā.

  25
  6
 9. Šoferis varēja braukt prom.tiem.kas nesaprata.Bet policijai bija jāziņo.

  11
  7
 10. Par ko jāziņo? Ka iereibuši? Un tad? Viņi jau negulēja uz soliņa vai zemē.

  17
  4
 11. Es nebaidos nosalt miesaa..es baidos nosalt dveeselee..cilveks ir miris tad kad vins nosalst dveselee..nenosaldejiet to..soferis to ir nosaldejis…

  13
  10
 12. Dzīvot Gulbenē ir bīstami dzīvībai, to parāda arī iedzīvotāju skaits.

  9
  4
 13. Pirmkārt, autobusa vadītājs rīkojās atbilstoši situācijai. Otrkārt, iereibuši un tuvu bezsamaņai ir stipri dažādas lietas. Arī autobusos ir iekšējās kārtības noteikumi, kas ir jāievēro. Vienkārši ir cilvēku kategorija, kuri pieraduši, ka ar viņiem mūžīgi auklējas un visi tolerē sabiedrībā pieņemto normu pārkāpšanu. Drīzāk ar akmeni var mest pašam sabutiļņikam. Redzēja tak, ka kolēģis nekur tālu netiks…ko tad nepierunāja pagaidīt taksi? Izskatās pēc tāda izmisīga mēģinājuma vainu novelt uz autobusa vadītāju, lai gan atbildība būtu jāuzņemas pašam.

  42
  5
 14. Pats esmu bijis blakus ar savu draugu sēžam mierīgi pie bērzskroga un tad iekāpa iedzērusi persona, (līdz Ozolkalnam brauca) mēs ēdām maizītes un viņs mums stāstijis viss kaut ko par armiju, teica ka esam cūkas un kādos tik vēl vardos nē.

  Tas ir rēali skatoties pēc cilvēka, ja nepratīs uzvesties autobussa iekšā tad kāpec, lai šoferis viņu nebrīdina ka izmetīs ārā ? Skatoties pēc manām acīm tas būtu labākais variants. Pats biju braukājis ar autobussu 4 gadus no Gulbenes uz Rīgu un pilnībā piekrītu ka ir “Daži” autobussa šoferi, kuriem ir pie vienas vietas un izrādīs ka ir vienalga 🙂

  P.S. tie, kas nepiekrīt pabraukājaties paši, uzzināsiet labāk.

  12
  2
 15. Ko gan komentētāji teiktu ja tas būtu bērns ? Vai tiešām tāpēc ka piedzēries ir jāmirst ?

  14
  13
 16. Autobusa šoferim nav nekas jāziņo policijai.kur tad tie draugi kas ar viņu kopā dzēra kāpēc viņu pameta viņu vienu.tas nozīmē kad kāds piedzēries iet pa ceļu vakarā autobusa šoferim ir jāziņo. tā ir muļķība pēdējā.

  20
  2
 17. Pirmkārt jau šoferim jābūt cilvēkam!!!! Nekas nenotiktu ka cilvēku aizvestu to vienu pieturu. Mani vairāk tracina kad garu ceļu bļaustās neaudzināti bērni!!!!! Vai tas ir labāk ??? Domāju, ka šoferim būtu jābūt sirdsapziņas pārmetumam!!!!!

  20
  15
 18. Man ir bijis gadījums, kad satiksmes autobusā, braucot uz Rīgu, blakus apsēžas svešs cilvēks, attaisa bikšu priekšu un rausta vienu savu vietu. Protams, reaģēju, ar bļāvienu, ar žestu, ka maukšu pa ģīmi. Nobļaustos pa visu autobusu, ka šis kaunu zaudējis. Neviens nereaģē. Ne šoferi, ne citi pasažieri. Tas raustītājs ir absolūti skaidrā. Viņš pārsēžas blakus citai sieviete un tur atsāk darīt to pašu. Viss autobuss redz. Klusē. Šoferis nereaģē. Es atkal viena pati sāku bļaustīties. Aicinu nelaimīgo sievieti neciest situāciju un pārsēsties pie manis. Raustītājs paliek sēdēt viens un viņam vairs nav interesanti raustīt savu vienu vietu. Cieši aizmieg līdz pašai Rīgai. Laimīga izkāpj no autobusa un vēl garāmejot noberžas gar mani… Kur šajā situācij,ā bija šofera atbildība? Vai demonstrē savu varēšanu tikai pret nevarīgiem dzērājiem? Bet pret maniakiem?

  7
  8
 19. Vai jūs piegājāt pie šofera un izstāstījāt situāciju? Neaizmirsīsim, ka šoferis sēž pie stūres un vada autobusu ar cilvēkiem, viņam jāskatās uz ceļu un citiem satiksmes dalībniekiem. Ja viņš katru reizi, kad salonā kāds bļaustīsies, apstāsies, tad jau ilgi būs jābrauc līdz, piemēram, Rīgai.

  13
  3
 20. Vai kādi šeit šofera vainotāji salasījušies! Vispirms uzdodiet sev jautājumu, par cik uz ielas ieraudzītām iereibušām personām Jūs esiet kādam ziņojuši? Pudeles brāli gan varētu saukt pie atbildības……

  28
  2
 21. Starptautisks skandāls būtu ja kāds puspliks zilais būtu cietis,a te tikai dzērājs! Pirmais lai sāktu dzert ir pieejamība,otrais alhakola reklāma.Šnabi tak netirgo saimniecības precēs pie indēm,bet skaistās pudelēs pat benzīntankos.

  8
  3
 22. Vaiiiii, nabaga, nabaga alkoholiķi. Tiešām žēl viņu, nevar paiet skaistām pudelēm garām. Vēl varbūt viņiem nabadziņiem kàds ar varu mutē lej:)) Paši vainīgi, ka ir tik vāji cilvēki. Un tiem, kas šoferi vaino, tiem izskatās, ka arī tādas pašas problēmas ar alkoholismu. Ja nu kādam tur būtu jājūtas vainīgiem, tad abiem pudeles brāļiem, kuri pameta savu draugu pudeles brāli vienu piedzērušos. Bet tagad vaino šoferi.

  27
  4
 23. Vainīga ir alhakoltabakas mafija,kas dzirda mūsu tautiešus un bērnus.Dzira tik lēta kā nekad,5kukuļi maizes-1polš.Salīdzinājumam padomijā 20pret1.Zogmaņa laikos pat tehniskais spirts tik lēts nebij.Tikai dzeriet ziemassvētkos sarkano,jaungadā dzirkstošo!

 24. Pēdējā laikā šoferus pierasts vainot visā. Gandrīz katru dienu.
  Kādu autobuss apšļakstinājis, garīgi slimo nav pieveduši pie gultas, nav paņēmuši busā alkànu. Jūs drīz iesiet kājàm, jo šoferiem arī jau ir piegriezies strādāt par kapeikām un visu šito uzklausīt.

  22
  3
 25. Atlaist no darba ..vai tad iereibis cilvēks nav cienīgs braukt autobusa

  9
  24
 26. Pats pudeles kompanjons iedzēris ir runas mākslinieks, kurš nesaprot,ka uzbāžas un traucē… Varēja kopā ar taksi braukt.

  11
 27. Pudeles brālim atbildība par atstāšanu bezpalīdzības stāvoklī. Zināms pasens gadījums, kad dzērušie pamet pudeles brāli, kurš nosaldē rokas un kājas…

  6
  2
 28. Piedzēries var nosalt arī trīs soļus no mājas durvīm. Nevainosim šoferi- ne jau viņš kādu piedzirdīja.

  20
  2
 29. Varbūt ar valodu bija problēmā.Šoferis nēsaprata to valodu

  4
  3
 30. Interesanta pieeja pasaźieriem…. kad pasi soferi un stjuartes starpvalstu reisos dzer pus nakti autobusa ta vieta lai dodos gulet uz hosteli, tas ir normàli,bet redziet pasaźierus neuznem un atlauj nosalt. Pasi gan drikst braukt pa pusei vel pagiraini pec nakts dzersanas

  2
  10
 31. Vienkārši nopērc sev autobusu, braukā pa pilsētu un ved uz mājām visus satiktos “smaržīgos” dzērīšus! Aizved kādus 100 …. Pēc tam savas muļķības varēsi rakstīt, jo būsi profesionāle dzērāju pārvadāšanas jautājumos 🙂 Un nav dzirdēts, ka kāds adekvāts, kārtīgs, kaut viegli iereibis cilvēks, nebūtu pa ņemts autobusā….

  13
  2
 32. Ar to vajag nodarbodies gulbenes autobusam. kam vinš vajadzīgs, ja nebrauc pēc darba uz ozolkalnu? Ecolines brauc uz Rīgu.

  1
  2
 33. Dzērāji nestrādā ,bet šīs vīrietis brauca no darbā uz mājām Jūs viņu pazīstat ka dzērāju?

  1
  2
 34. Uzņem dzērušu drīkst, bet ja dzēris uzvedas neadekvātu vai turpina dzert autobusā tad mest ārā ir likumīgi.

 35. Un ja nu šis piedzērušais autobusā kādu piekautu, tad raksts atkal būtu ka šoferis vainīgs. Nē šoferis pildīja savu darbu un šim cilvēkam visas zvaigznes tā salikās, ka viņam bija jāaiziet un neviens nevar pateikt, kā būtu, ja būtu.

  3
  2
 36. Vieglāk ir neņemt, nekā pēc tam karot.

  2
  1
 37. Šoferim ir jāatbild par to kā atstāja viņš tak netraucēja nevienu .

  4
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.