Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada audžuvecāki un aizbildņi Stāmerienas pilī izglītojas un izbauda relaksējošo atmosfēru

Pirmo reizi Gulbenes novada bāriņtiesa organizēja pasākumu ar mērķi sniegt informatīvu un koleģiālu atbalstu aizbildņiem un audžuģimenēm, ar kuriem sadarbojas. Pasākums 11.augustā noritēja Stāmerienas pilī. Dalībniekus ar koncertu sveica Gulbenes mūzikas skolas audzēkņi. Audžuvecāki un aizbildņi uzzināja par pieejamo atbalstu Rīgas biedrības “Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija” veidotajā ģimeņu atbalsta centrā Gulbenē, kā arī par iespējamo atbalstu no novada sociālā dienesta. Vienlaikus pasākumā bija iespēja uzklausīt psihoterapeita Artūra Miksona ieteikumus darbā ar bērniem, kā arī jautāt viņam par bērnu attīstību un ikdienas aprūpi. Bija arī neformālas sarunas pie kafijas tases un diskusija.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.