Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada domes deputāti nobalso par nākamā gada atalgojuma sistēmu pašvaldībā, trešdaļa darbinieku būs salīdzinoši sliktāk atalgoti

Gulbenes novada pašvaldības darbiniekiem nākamajā gadā zemākais atalgojums nebūs lielāks par minimālo algu - 620 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet augstākais sasniegs 2645 eiro. Par to domes ārkārtas sēdē 22.decembrī nobalsoja 10 deputāti, 1 bija pret, 1 atturējās. Domes sēdē nepiedalījās Intars Liepiņš, Daumants Dreiškens un Lāsma Gabdulļina. Deputāts Atis Jencītis norādīja, jaunais atalgojums būs cieši piesaistīts aktualizētajam amatu katalogam. Deputātu satrauc lielā atšķirība starp administrācijas un pārējo pašvaldības iestāžu darbinieku atalgojumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Svarīgus lēmumus jāpieņem visiem deputātiem. Tāpēc jau jūs tur esat. Tas ir jūsu darbs. Un attaisnojošs iemesls var būt tikai zilā lapa. Kā tas ir cilvēkam parastajam. Mēs nevaram nebūt darbā,jo esam kaut kur…. Mēs pat pie ārsta varam tikt divas dienas gadā . Ja vajag vairāk,tad obligāti jāraksta vai nu bezalgas diena,vai uz atvaļinājuma rēķina. Tātad,ja neesat darbā,par to nesaņemt algu. Vai arī ,ja esat strādājošie,tad kā deputātiem ir jāstrādā brīvdienās. Jo kā tad jūs varat darba laikā būt citur?

    17
  2. suds par to atalgojumu – galvenais ir iepirkumi! Tāpēc jau iet pašvaldībā, lai uz radinieku noformētai firmai , nodrošinātu abarotu. Kā speru kabineta durvis vaļā , tā veru ss.lv sadaļu vovlo džipi un iepirkumi!

  3. Milzīga algu starpība. It kā tikai ieņemamais amats noteiktu cilvēka vērtību, un it kā vieniem jau kopš pašas piedzimšanas būtu vairāk vajadzību nekā otriem. Milzīgs kauns lielo algu saņēmējiem un tas arī ir viss, kas sakāms par šo nožēlojamo faktu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.