Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā pagaidām maz siltinātu dzīvojamo māju; vai turpmāk būs vairāk?

Gulbenes novadā šobrīd var uz divu roku pirkstiem saskaitīt tās daudzdzīvokļu mājas, kuras ir siltinātas. Bet tur, kur renovācijas process ir pabeigts vai virzās, viss notiek ar daļas iedzīvotāju pretestību.
Novada deputāts Normunds Mazūrs ir iedziļinājies šajā problēmā un saka: “Mēdz būt savstarpējās komunikācijas problēmas, un daudziem nav skaidrs, ka tas nav nekāds ārprāts. Kad izskaidro, tad cilvēki sāk domāt citādāk. Bet pietrūkst mākas citam citu uzklausīt. Kādam kāds vienkārši nepatīk un tāpēc nepieņem teikto. Tomēr pašiem dzīvokļu īpašniekiem ir jātiek galā.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Diemžēl sarakstā nav to māju, kuras pašas par saviem līdzekļiem, bez ES līdzfinansējuma, veica renovāciju. Tātad informācija nav pilnīga. Nav mājas Gaitnieku 1a, Nākotnes 2/5, Rīgas 39 un 51. Sarakstu var papildināt, iespējams, kādu māju piemirsu.

  2. Ja pēc dažiem gadiem dzīvokļi nesāktu pelēt, tad jau viss būtu kārtībā.

    9
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.