Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldībai grūti atrast aizstājēju uzņēmējdarbības konsultantei

Gulbenes novada pašvaldība turpina maksāt pilnas slodzes algu cita darba devēja pārvilinātai speciālistei. “Dzirkstele” tam guva apstiprinājumu pašvaldībā. Runa ir par uzņēmējdarbības konsultanti Lienu Kazāku. Viņa turpina ieņemt šo amatu novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļā, kaut faktiski ir izlēmusi mainīt darbavietu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (14)

 1. Strādā citur bet algu saņem te un tur. Kāpēc man divas algas nemaksā ?

  21
  2
 2. Jau zinu kādu dziesmu dziedās biznesa pārpirktās kundzītes pēc gadiem pieciem sešiem, kad ieņēmumu līkne ies uz leju un akcionāri domās vai vecās bekas vairs viņiem vajadzīgo pienesumu rada. Pazīstama situācija līdz mielēm. Bet katram uz saviem grābekļiem jāuzkāpj.

  14
  2
 3. Jābrīnās par viņai radīto iespēju sēdēt uz diviem krēsliem vienlaicīgi. Tā tak ļoti neaizstājama…..

  17
  2
 4. Man.kā uzņēmējam nekāds tāds konsultants nav vajadzīgs.Ko viņa var konsultēt? Pašai saimniecības preču bodīte?

  20
  2
 5. laikam ir tā sakonsultējusi, ka gulbenē ir sācies īsts uzņēmējdarbības uzplaukums ar jaunām labi apmaksātām darba vietām???

  tādēļ konsul tantēj aiz ”proesionāla saguruma” bija steidzīgi attālināti japārceļas konsultēt uz ”atpalikušo” Valmieru, lai arī tur sakultu īstu uzņēmējdarbības uzplaukumu

  16
  2
 6. Drīzāk jau noņēma no trases, jo biznesa kontrolētu lokālo politiku nesanāca radīt. Plāniņš jau bija varens, bet kaut kā nesanāca.

  19
  3
 7. Lai lasītu rakstu ir jāmaksā, bet anonīmi apd..st šeit jebkuru var brīvi un pilnīgi par velti!
  Dzirksteli joprojām tas apmierina! Super novada laikraksts, kas nemīl savu novadu un tā cilvēkus! Intriganšu kantoris.

  P.S. Man nav pilnīgi nekāda sakara ar attēlā redzamo sievieti.

  9
  16
 8. Tādu dzelteno lapu kā Dzirkstele vēl būtu jāpameklē! Ceru, ka abonementus iegūto naudu ieguldīsiet savā izglītībā, lai žurnalistika līdzinātos žurnālistikai, nevis lapelei, kuru sarakstījusi tenku tante!

  Kas attiecas uz Lienu, tad cilvēks īstajā vietā, taču to jūs sapratīsiet tikai tad, kad paejot gadiem secināsiet, ka uzņēmējdarbības attīstības labā novads vairs neko nedara un viss kas sasniegts, sasniegts uzņēmēju pašu spēkiem.

  6
  19
 9. Varbūt vienrei varēja uzrakstīt,ko uznēmēju labā dara tāds darbinieks.

  21
 10. Pašvaldības pamattēmas – sabiedrības izglītība, veselība, kultūra. Pluss vēl valsts uzkrautie pienākumi sociālajā aizsardzībā, infrastruktūras uzturēšanā u.t.t. Kur Jūs šeit redziet uzņēmējdarbības veicināšanu? Bizness atnāks un aizies kad tas uzskatīs par nepieciešamu (vienā vārdā – virspeļņa ir/nav). Biznesi nāk un iet atkarībā no globālā tirgus stāvokļa, bet pašvaldības uzdevums ir gādāt par cilvēkiem kuri dažādu, tikai sev saprotamu, iemeslu dēļ nolēmuši spītīgi palikt un dzīvot šeit uz vietas. Naivi būtu domāt, ka mēs te esam kas traki unikāls. Lai kā arī censtos uzbudināt sevi ar visādiem saukļiem un lozungiem. Vienīgā vērtība šajā pasaulē ir jauni, gudri, drosmīgi, ar labām iemaņām apveltīti, vairoties spējīgi un griboši cilvēki. Ar to noturēšanu 70km no ES robežas ar ru tā ir kā ir, jo neviens nopietns, intelektietilpīgs bizness šāda riska (tuvās darbības rādiusa raķešu sasniedzamības) zonā nenāks. Būs vien jāsamierinās ar lauks un mež produkcijas pārstrādi.

  14
  1
 11. Neesi tikpat blonda, lai pieteiktos uz silto vietu? Tad droši šķir tālāk un nesmirdi!

  4
  2
 12. Kāpēc tāds sašutums par,, Dzirksteles,, darbu? Tieši otrādi, paldies! Tautai jāzin savi varoņi.

  8
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.