Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadam īpaša saikne ar Ukrainu; uzņēmējs gatavs braukt pakaļ viesstrādnieku bērniem pat uz Ļvivu

Uz sarunu “Dzirksteles” redakcijā Gatis Aleksandrovs atnāk 9.marta vakarā. Viņš ierodas taisnā ceļā no tikšanās ar novada domes priekšsēdētāju Andi Caunīti. G.Aleksandrovs stāsta: “Informēju par vajadzībām bēgļu glābšanā. Palīdzēšot. Ir gatavi dot pašvaldības autobusus. Ļoti liels paldies pašvaldībai un A.Caunītim personiski! Es domāju, ka mēs brauksim iekšā Ļvivā. Uzdevu jautājumu, vai ir tāds šoferis, kurš ir gatavs doties uz Ļvivu, jo tas ir punkts, kur mēs tagad esam vajadzīgi visvairāk. Cilvēki tur iestrēgst un netiek tālāk. Bērni... Ja mēs neko nedarīsim... Katrs bērns – tā ir nākotne. Nav nozīmes, vai tas ir mans, tavs vai kaimiņa bērns.” Sarunas laikā vairākkārt iezvanās G.Aleksandrova telefons. Te viņš krieviski sarunājas ar kādu cilvēku Ukrainā, te latviski sazvanās ar kādu citu. Tā tiek koordinēta Ukrainas bēgļu atkļūšana uz Latviju. G.Aleksandrovs skaidro - ir atradis domubiedrus biedrībā “Mūsu ligzda”. Tās pārstāve Raina Boguža no Saldus novada palīdz savā starpā sazināties tiem, kuri palīdz bēgļiem izkļūt no Ukrainas. Dod arī informāciju par konkrētiem cilvēkiem, kuri gaida palīdzību.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.