Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes “Sagšas” 70 gadu jubilejas izstādes galvenā tēma – krāsās vizošs godu dvielis, kas klājams uz galda

Līdz 3.decembrim Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā skatāma Tautas lietišķās mākslas studijas “Sagša” darbu izstāde ar nosaukumu “Vizēj’ mani godu dvieļi”. Skatītāju vērtējumam tiek nodots pagājušajos piecos gados pielocītais pūrs. Vienlaikus šī izstāde ir saistīta ar “Sagšas” 70 gadu jubileju. Lai arī akcentēta ir tieši dvieļu tēma, izstādē skatāmi arī lakati, tautiskās segas, jostas un pat paklājs. “Gribas izstādē redzēt kopskatu - kā mums ir gājis. Gribas sarunu,” “Dzirkstelei” saka “Sagšas” vadītāja Biruta Akmentiņa. Kuplina ekspozīciju gulbenietes Laimdotas Kliesmetes keramika.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.