Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete Inita Bērziņa par meitām Elīnu un Karlīnu saka: “Mēs esam komanda!”

Mātes dienā, kuru atzīmējam maija otrajā svētdienā, gulbeniete Inita Bērziņa vienmēr dāvā rozes stādu savai mammai - būs jau ducis uzdāvāts. Lai aug, zied un priecē! Pati Inita no savām meitām Mātes dienā katrreiz saņem krāšņu puķu pušķi, ko pienes kurjers. Citādi nav iespējams. Jaunākā meita Karlīna ir ārzemēs un savā dzīvē. Vecākā meita Elīna visu noorganizē no mājām, izmantojot tālruni un internetu. Elīnai ir labā griba, gudrība, izdoma, spēja novest iesākto līdz galam. Inita un viņas vecākā meita Elīna ir nešķiramas. Tā ir noteicis liktenis, iedzimtība. Elīna ir meitene ratiņkrēslā kopš mazotnes, tomēr viņas abas ar mammu to neuzskata par kādu nepārvaramu šķērsli. Viņas dzīvo starojoši un piepildīti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.