Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ieva Grīnšteine – ārste, kura ziedojās darbam 40 gadus

“Nav bijis neviena tāda rīta, kad pamostos un man nav, ko darīt,” saka gulbeniešu iemīļotā ģimenes ārste, nu jau pensionāre Ieva Grīnšteine. Viņa ir laimīga par iespēju jau pusotru mēnesi būt pelnītā atpūtā par visiem simts procentiem. I.Grīnšteine ir bijusi ģimenes ārste vairāk nekā 20 gadus un pirms tam ārste pediatre – otrus 20 gadus. Toties tagad, esot pavisam projām no darba, I.Grīnšteinei beidzot ir iespēja izjust pensionāra dzīves skaisto pusi.
“Šovasar mēs ar vīru esam pilnas slodzes vecvecāki saviem mazbērniem. Ir sajūta – mūsu līdz šim viņiem ir pietrūcis. Ir daudz nokavēts, un tagad to vajag atgūt,” viņa saka “Dzirkstelei”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Ārste ļoooti nezolīdi rīkojās apsolot savu praksi vienai meitenei, bet atdodot citai!

  13
  6
 2. Klau, pacienti ir tikai ieguvēji, ka praksi pārņēma tieši Līga. Un gan jau tā it kā “pieviltā meitene” pati ir vainīga, ka ir tā kā ir. Bet varbūt liktenis tāds. Ja ir tslantīga un grib strādāt, nav ko raudāt. Lai nokārto visus eksāmenus kā nākas un – uz priekšu! Veiksmi visiem! Dakterītei Ievai pārmest kaut ko – tad ir nevietā. Lai piepildīts atpūtas laiks un izdodas ieceres!

  8
  6
 3. Nu par Bērziņu- Mūrnieku sugu ir vēl atsevišķs stāsts!

  13
  2
 4. Nespļaujiet nu aciņā, no kuras pašiem vien daudziem nāksies dzert.

  5
  8
 5. Plānotā dakteres Ievas pēctece, cik prakses laikā iznācis saskarties,- ieinteresēta un uzticību raisoša jaunā speciāliste, ko nevarētu teikt par esošo pēcteci. Tikai izraksta zāles, kas noņem simptomus, bet ar to pašu problēmu vēršoties pie dr.Ievas – nosūtījumi un ieteikumi pēc būtības.
  Ja nebūtu ļoti atsaucīgā pārējā prakses kolektīva…? Vēlreiz- lai plānotajai jaunajai dakteri izdodas izveidot Gulbenē savu praksi! Domāju, ka arī pacientu netrūkst, kas domā līdzīgi kā es.
  Paldies, dr. Ievai! Lai piepildīts atpūtas laiks!

 6. Pēdējam komentētājam gribu iebilst. Ģimenes ārstam nav jā patīk pscientiem. Pacientiem ir jāsadarbojas ar ārstu, jābūt kompetentiem un jāsaka, ko gaida un vēlas, nevis jāklusē un jāciešas kā princesei uz zirņa

  1
  1
 7. ĢIMENES ĀRSTS – tas pacientam, man, ir ļoti personīgi un intīmi. Pat vēl nezinu, kā “sagremošu” to, ka tagad savas problēmas jāuztic citam cilvēkam. Dr. Ieva zināja arī visas iepriekšējās veselības kaites un tāpēc vienmēr ļoti prasmīgi reaģēja uz jaunajām, sasaistīja tās ar vecajām, utt.. Nesaprotu, vai tagad mana “veselības biogrāfija” man pašai jāstāsta jaunajai dakterei?
  Man jau šķiet, ka visiem pacientiem ir jābūt tādai kā nelielai iepazīšanās vizītei.
  Ceru, ka būs OK un sapratīsimies.

 8. Nu, lai pēc Jūsu ieteikuma zinātu, ko gribēt un prasīt no ārsta, vispirms ne tikai Googles plašumi jāizpēta, bet gan sev diagnoze jānosaka, gan ārstiem paredzētā literatūra jāizstudē. Tad jau laikam visiem pacientiem ieteiksiet arī izstudēt par ārstu…

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.