Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ir satraukums par Gulbenes novada pagastu pārvalžu vadītāju vietu jaunajā amatu katalogā, kā arī par atalgojumu

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis 28.decembrī parakstījis instrukciju pašvaldības darbinieku ikgadējās novērtēšanas veikšanai un konkrētu amatu/atalgojuma noteikšanai saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem “Valsts un pašvaldību institūciju amatu katalogs, amatu klasifikācijas un amatu apraksta izstrādāšanas kārtība” . Kopumā pašvaldībā ir paredzētas 15 mēnešalgu grupas, sākot no zemāk atalgotajām un beidzot ar visaugstāk atalgotajām. Taču katrā mēnešalgas grupā darbinieka atalgojums ir atkarīgs no vērtējuma.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. ….. galvenais sevi un vēl dažus ieskaitīt visaugstākajā grupā! Tādi neaizstājami un neaizvietojami uz 4 gadiem….

  22
  1
 2. Vienam otram pagasta vadītājam sen bija laiks pamest siltovietiņu, labumanekāda. Nav pagastā ne skolas, nemedpunkta, ir tikai savs personīgais bizness.

  20
  3
 3. Kurā kategorijā būs ielikts priekšsēdis, viņa vietniece un tā tur, kas bildē? Būtu jābūt kā minimums superstāru grupā….

  22
  2
 4. Saprotu I.Liepiņa sašutumu…
  Pirms vairākiem gadiem, kad nebija vēl notikusi skolu likvidēšana novadā, kultūras nama vadītājai bija lielāka alga kā skolas direktorei.
  Loģika neizprotama-kultūras namā labi ja 1 pasākums mēnesī; direktorei atbildība par visu kas notiek skolā un katru dienu…

  15
  3
 5. Ziemas bērnam un meitumīlim noteikti vajag visaugstāko samaksu. Par visilgāko būšanu pie lidojošās siles.

  15
 6. Ko tieši pagastveči šobrīd dara vairāk?
  Ko tieši? Variet nosaukt? Vai rūpējas lai ģimenes te nāk, vada projektus, ekonomē naudas, ir paši kāda kolektīvā, pazīst savus cilvēkus, vik bieži ar tiem tiekas? Iet pie cilvēkiem?….

  11
  8
 7. Man, savukārt, jautājums par to, ko tad tādu grandiozu paveikusi Švika un bibliotekāre? Gājušas tautās, runājušas ar iedzīvotājiem, virzījušas projektus, domājušas par novada attīstību utt? Priekšlikums – likvidēt šīs nevajadzīgās štata vietas. Varbut tad mūsu novada vadonis parādīs ko spēj vēl bez runāšanas.

  8
  1
 8. Man atkal jautājums par pārvalžu ( izglītības,kultūras) vadītājiem. Kāda no viņiem jēga, kāds ir viņu darba segums? Kultūrā? Ko viņš dara? Dzirkstele,atbildi,lūdzu!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.