Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izgāžas jautājums par Rankas pamatskolas direktora apstiprināšanu; deputātu negatīvais balsojums – politisku vai profesionālu iemeslu dēļ?

Gulbenes novada deputātu balsojums 27.jūlijā neapstiprināja vērtēšanas komisijas izraudzīto kandidāti Rankas pamatskolas direktores amatam. Par to, lai Aiga Loseva, Rankas bērnudārza “Ābelīte” vadītāja, kļūtu par skolas direktori, bija seši deputāti: Andis Caunītis, Atis Jencītis (abi no “Latvijas Reģionu Apvienības”), Guna Švika (Jaunā konservatīvā partija), Anatolijs Savickis, Guna Pūcīte (abi no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK") un Intars Liepiņš (“Jaunā Vienotība”). Tomēr vairākums – astoņi deputāti - atturējās balsojumā. Tie bija Normunds Audzišs, Mudīte Motivāne, Daumants Dreiškens (visi no Zaļo un Zemnieku savienības), Normunds Mazūrs, Aivars Circens, Gunārs Ciglis, Lāsma Gabdulļina (visi no “Latvijas attīstībai”) un Ainārs Brezinskis (“Latvijas Reģionu Apvienība”). Domes sēdē nepiedalījās Ivars Kupčs (Jaunā konservatīvā partija).

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (29)

 1. Jebkuram pašvaldības darbiniekam ieteiktu paskatīties kā izskatās domes sēdes ieraksti YouTube kanālā ar skatītāja acīm – smiešanās, apsmiešana,zobgalīga ņirgšana un necieņa daudzu personu darbībās. Man ir kauns par šādu sasaukumu, jo atspoguļo izteikti zemo intelekta līmeni. Kamēr nebija šo tiešraižu,iespējams nenojauta, ka no malas tas izskatās taģikomiski – tomēr purva ļaudīm savs redzējums par korekto krupju, čūsku un citu purva abinieku uzvedības kodeksu.
  Šis gadījums kārtējo reizi atspoguļo publiski pausto mobingu-teātra izrādi, kurā viens politisks spēks mērās ar otru spēku. Pa vidu ir cilvēks – vērtēšanas komisijas izraudzīts darbam! Bet cilvēcība ir liela greznība pašvaldībā!
  Es nepazīstu šo pretendenti – es tikai paužu redzēto kā skatītājs!

  57
  1
 2. Tātad tiem citiem ir kāds risinājums jeb savs ZZS cilvēks ko tur ielikt?

  23
 3. Laikam jau šoreiz profesionalitāte, beidzot kaut ko deputāti varbūt sāk saprast. Tādu piemēru, ka tikai ar gribēšanu, skaistu sevis pasniegšanu jau novadā ir pietiekoši.

  18
  14
 4. Man nav saprotama idi.tu velme un speja vairoties.Musu valsti izskatas vinu nekad netruks.Ko par to saka Darvins…

 5. Kāpēc būtu deputātiem jābalso par skolas direktori? Ir taču Izglītības pārvalde, tie arī lai vērtē kandidātus. Nu varbūt beigās lai Caunītis apstiprina.

  31
  2
 6. Kamēr izglītības un kultūras komiteju vadīs tik tukšs un nezinošs deputāts, tikmēr nekā vairāk nebūs kā auzas.

  12
  9
 7. Rancēniešiem atvadu sveiciens no aizejošajā tandēma,paši vairs nevar,citiem neļaus! Žēl.

  18
  2
 8. Šai vadītājai ir reāli padarīti darbi, aizbrauciet paskatīties uz Rankas bērnudārzu! Āra vide bērniem kā nekur! Bērnus vedu uz Piebalgu, Rankā skolā bardaks, bija cerība uz jauno bērnudārza direktori…Zinoša, ieklausās. Žēl…

  28
  10
 9. Beidzot, kādi sāk tiešām kaut ko saprast. Skaisti vārdi-tukši darbi, tā diemžēl strādāja b/d vadītāja. Cieņa ir jānopelna ar darbiem. Ne velti ir 8 nevis 1 vai 2, lai tagad vainotu pus pasauli. Ar godu arī jāmāk atkāpties.

  12
  21
 10. Normunds Audzišs un Normunds Mazurs parādīja savu spēku un ietekmi uz tiem deputātiem, kuri balsojumā atturējās. Par spēles kārtīm abi Normundi izmantoja izcilu esošā bērnu darza vadītāju un bērnus, kuri mācās un varētu mācīties Rankas pamatskolā. Zemiski un tuvredzīgi. Neiedeva skolai iespēju augt un mainīties. Vecie vēži vecajās kulēs vēl aktīvi. Žēl Rankas.

  25
  4
 11. Deputāti ir vienkārši nožēlojami Gulbenes novadā…Kā var nebūt viedokļa?, kas tas ir ATTURĀS?- vainu PAR vai PRET, ja nemāki būt izlēmīgs deputāts atstāj krēslu un laid cilvēku ar viedokli. Tagad paši deputāti izraka bedri dziļāku!!!
  To, ka bērni iet uz Jaunpiebalgu zin gadiem! Kāpēc neko nedarīja jau gadiem? Tagad pēkši jaunajam vadītājam jāstrēbj gadiem sastrādātus sū..s!!!!!
  “Zelta amats” atbrīvojies, nevar vien izdomāt kuru savējo ielikt…

  28
  1
 12. Kā var skolu vadīt kāds garām braucējs vai ieceļotājs.Nesen atpakaļ bij gadījums ar Gulbenes vidusskolu. Ārprāts vnk.. Aiga jau nu bija piemērota direktora amatam, jo pazīst katru bērnu jau no mazotnes, arī no kaimiņ pagastiem katrs bērns ir gaidīts dārziņā. Nevar skolu vadīt cilvēks, kas nedzīvo Rankas pagastā. Svešam ielīst Rankā un uzreiz par direktori, nekā nebūs!!! Vienkārši noēdīs, lai nemaz nemēģina. Pirmais noteikums ir būt Rankas pagasta iedzīvotājam, pazīt Rankas cilvēkus. Pēc kā vadījās, piem. Gabdulļina, ka atturējās, varbūt te arī jāprasa atskaite. To, ka pašas vīrs skaitās sporta organizators un neko nedara, to viņa neredz. Bet šeit baigā lēmēja-atturās. Visus tos, kas atturējās balsojot bez pamatota iemesla-uz gateri vai par sētniekiem ielas slaucīt. Vnk. riebjas, ka šādi indivīdi lemj tik svarīgus jautājumus. Aigu vēlreiz virzīt uz skolas direktores amatu!!!

  23
  3
 13. Velreiz janosauc sie bezsmadzenu podi –
  audzis,motivane,dreiskens,mazurs,ciglis,circens,gabdulina,brezinskis

  17
  2
 14. Palasot komentārus gribas saķert galvu – ārprāts!!!! Vai tiešām cilvēki ir tik nenormāli varas kāri, ka ja neiegūst gribēto, sākas visu nomelnošana!!! Nu jau pār deputātiem sākas samazgu liešana. Uz kurieni mēs ejam!!! Ne jau no malas iedzīvotāji raksta šos komentārus…. Samierinies un ej ar godu tālāk!!!

  10
  20
 15. Tu laikam no domes, viedokli! Ņem, kuru sfēru gribi, visur Gulbenē bardaks! Vai tas būtu sports, vai izglītība, vai medicīna,vai remontdarbi pilsētā, nekur nav kārtības, jo Gulbenē nav Vadītāja! Deputāti tikai domā par sevi, savu maku, par radiniekiem, paziņām, kā tos ievilkt amatos. Kāda nomelnošana!!! Gulbenē tualetes nav gadiem, kaut vienā lielveikalā būtu tāda ierīkota. Vajag domāt reāli un vismaz divus soļus uz priekšu, ja nē, tad nav ko domē krēslus deldēt! Šito domes sastāvu ar sūdainu koku padzīt, ar Caunīti priekšgalā, kurš neko neredz.

  11
  3
 16. Varaskāri ir tie, kas balsojumā atturējās, jo grib ielikt kādu savējo par direktori. Nu kā citādi vēl var būt? Vienkārši žēl b/d vadītājas, kura teicami darīja savu darbu un tagad jāpacieš deputātu ņirgāšanās.

  12
  3
 17. Šeit jau sāk izklausīties, ka viss novads pagalam, jo nav ievēlēta pareizā vadītāja…..

  3
  10
 18. Vai skolas kolektīvā nebija kandidatūras,kas pārzin darbu un problēmas.varbūt nevajag atkārtot 1.vidusskolas eksperimentu.

  .

  14
  5
 19. Kads novads pagalam,ja tu neesi spejigs nobalsot ,tad tu esi nozelojams un nesauc sevi par deputatu…

  12
  1
 20. Vai tai personai, kas šeit raksta rupjības apvainojot cilvēkus būtu jāstrādā izglītības iestādē? Ar šādām domām noteikti arī vēršas pret mūsu bērniem tiklīdz kaut kas nav pa prātam… Un vispār, ieteiktu arī apvainotajām personām šim pievērst uzmanību – kaut kur jau nu robežai jābūt!!!

  5
  9
 21. Kurš ir apvainots? Pēc mēneša sākas mācības, skolai nav direktora. Kāds no deputātiem lai iet un vada Rankas skolu,ja nespēj nobalsot. Cik saprotams, šī bij izvēlētā kandidatūra, vajadzēja nobalsot un viss.

  15
 22. Viniem neinterese ne skolas,ne berni,ne sabiedriba,viniem galvenais velesanu laika izlugties balsis – tikai nav saprotams,kas vinus ievele,nu nav Latvija tik daudz mulku…

  13
 23. Tiešām.mūsu sabiedrība ir varas kāra.Gatava uz visiem zemiski darbiem.lai citu nomelnotu. Nožēlojami.ka nevar vien samierināties ar zaudējumu.

  5
  7
 24. Izskatās ka reālais plāns ir atstāt veco direktori,kādā amatā skolā,ielikt kādu klusu,ietekmējamu un pāriz gadiņi skolu varēs vērt ciet. Deputātiem tak jādomā tālredzīgi,pārvaldnieka pagastam nav jau gadiem,tur tālredzības nav,vienkārši.

  12
 25. Rakstā Liepiņš saka, ka balsojums bija tikai politika. Tad jau sanāk tā, ka tie, kas balsojumā atturējās, tiem ir pilnīgi vienalga, kas notiek ar MUMS???? Ārprāts!!!!!! Par ko tad vispār lai balso vēlēšanās?

  12
  2
 26. Paldies! Gulbenes novada deputātiem… Biju uz sarunu ar Jums, redzēju un dzirdēju Jūsu viedokli, ļoti cerēju uz Jūsu adekvātu rīcību, lai risinātu situāciju. Milzīgs “PALDIES” vēl divi bērni aiziet no Rankas skolas, man, kā vecākam, ir pienākums nodrošināt savam bērnam izglītības iespēju un emocionāli drošu skolas gaitu uzsākšanu… Šis bija spilgts piemērs, ka bērni nav svarīgi!!!

  15
 27. Nu tak Lāsma lai iet par direktori, vēl par maz amatu…

  4
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.