Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izpilddirektoru neievēl; sēde skatītājiem ir kā drāma, bet paši dalībnieki iznākumu zinājuši jau iepriekš

Bez rezultāta beidzās 28.janvārī sasauktā Gulbenes novada domes ārkārtas sēde, kurā notika deputātu balsošana par Jāņa Barinska iecelšanu pašvaldības izpilddirektora amatā. 5 deputāti bija par šo kandidatūru, 10 – pret. Domes sēde tika translēta “YouTube” kanālā un tur ir skatāma joprojām. “Dzirkstele” vēroja sēdi klātienē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (13)

 1. Gaidām izrādes turpinājumu, kurā ar vairākumu tiks ievēlēta Antra….
  Ja viss iepriekš ir bijis zināms, kamdēļ falšo ģenerālmēģinājumu vajadzēja?

  12
 2. Ja vecā bibliotekāre nāks tad būs lielas ziepes…

  20
  3
 3. Ja tiešam ir tā, kā Caunīša kungs pasniedz video, tad tā ir galīga neprofesionalitāte, kuras rezultātā tiek pazemots zinošs un labs speciālists. To vajadzēja nokārtot jau atlases gaitā un nevirzīt Jāni uz domes sēdi apstiprināšanai, zinot ka tā nenotiks. Domāju, ka Jānis būtu sapratis. Tagad nav ne izpilddirektora, ne laba un savu lietu zinoša nodaļas vadītāja! Vai pēdējā laikā nav par daudz speciālistu pametuši mūsu novadu? Un video izklausās pēc neveiklas taisnošanās! Kas notiek mūsu novada domes vadībā? Un par ko domājāt Jūs, deputāti, kas pieļāvāt šādu cilvēka pazemošanu?

  29
  7
 4. Paskaidrojošais Video no Caunisa… Nu come on-zemāk vairs nav kur krist.

  12
  2
 5. Nu nav nekāds zelta kadrs.
  Jo vairāk dome attīrīsies, jo labāk.

  16
  16
 6. Jāņa kļūda bija kandidēt. Būtu p.i. darbus izdarījis un tad gudrojis tālāk. Vai arī atsaucis savu kandidatūru, zinot rezultātu. Otrreiz tik viegli kā LR vairs nesanāks.

  9
  6
 7. Interesanti gan, kur tad šoreiz vienmēr taisnīgā un korektā Guna tāspēja izdarīt: komisijā par Jāni, bet sēdē- pret. Pašai nav neērti? Tātad savas domāšanas nav, tikai tā, ko diktē priekšāciti. Skumji.

  22
  2
 8. Jaunu, ar tehnisko izglìtìbu speciàlistu izgàza.Komisija atzina par vislabàko kandidàtu. Kamdèĺ deputàti uzmeta?

  12
  5
 9. Vecā slaucēja ir atgriezusies ar savu intrigu pīšanu. Kurš balsoja par to govi???

  15
  3
 10. Skatos, jauns vēl esi, ja nezini ko no vecas var dabūt. Un tas ir dāāāāudz vairāk par jaunas meitas 15 min. kniebieniņu:)

 11. Vecīt, kniebiena garums ir atkarīgs no tevis paša, ja spēj tik 15 min, tad esi jau par vecu. No vecas var dabūt pēc tam ārstēties..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.