Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaunās Gulbenes novada grafiskās zīmes un saukļi raisa diskusiju sabiedrībā

Jauna grafiskā zīme un sauklis top kopējās Gulbenes novada zīmolvedības un mārketinga komunikācijas stratēģijas un vizuālās identitātes izstrādes kontekstā.
Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa skaidro – pēc Gulbenes novada pašvaldības iepirkuma pagājušā gada rudenī tika noslēgts līgums ar SIA “Triple Bounce” par zīmolvedības un mārketinga komunikācijas stratēģijas un vizuālās identitātes izstrādes pakalpojumiem. Grafiskās zīmes un saukļa izstrādātāja ir tieši šī firma. “Dzirkstele” jau rakstīja, ka šī pakalpojuma līgumcena ir 28 350 eiro. Summa ietver ne tikai saukli un grafisko zīmi.
Šobrīd ikviens ir aicināts piedalīties tautas balsojumā un izteikt savu viedokli. Līdz 4.maijam var balsot elektroniski “https://ej.uz/gulbeneslogo”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.