Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaungulbenietis apņēmies atgūt naudu par abonēto presi, ja tā laikus nenonāks viņa pastkastē

Nedēļu bez pasūtītās preses bija palicis un palīdzību meklēt uz “Dzirksteles” redakciju 28.februārī atbrauca jaungulbenietis Armunds Galviņš (81). Viņš stāsta, ka “Latvijas Pastā” ir abonējis piegādei savās “Niedrās” Jaungulbenes pagastā vairākus preses izdevumus: laikrakstus “Dzirkstele”, “Latvijas Avīze”, “Meža Avīze”, “Ievas Padomu Avīze”, žurnālus “Praktiskais Latvietis”, “Likums un Taisnība”, “Biškopis”. Līdz šim vairāk nekā 20 gadus pasts bez problēmām un laikus ticis piegādāts vienmēr. Viņa pastkastīte atbilstoši prasībām esot slēdzama. Diemžēl tās atrašanās vieta neapmierina pastnieci, kā arī tā neatbilst Ministru kabineta noteikumiem Nr. 463 “Par pasta pakalpojumu sniegšanas vietu, pasta tīkla piekļuves punktu, pastkastīšu punktu un pastkastīšu ierīkošanu, izvietošanu un noformēšanu, kā arī pārrobežu pasta sūtījumu apstrādes vietu ierīkošanu”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.