Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Juris Paulovičs: ““Ķelmēni” iznāca pavisam netīšām.”

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 33.gadadienā, 4.maijā, “Ķelmēnu” īpašniekam Jurim Paulovičam Rīgas pilī pasniedza Latvijas valsts augstāko apbalvojumu. “Dzirkstele” jau rakstīja, ka Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 4.aprīlī nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri Rankas zemnieku saimniecības “Ķelmēni” īpašnieku J.Pauloviču. “Dzirkstele” ar J.Pauloviču tiekas “Ķelmēnos”, kur viņš, viesmīlīgi smaidot, sagaida laikrakstu. Par augsto apbalvojumu viņš saka: “Tas ir pagodinājums un ļoti liels pārsteigums!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Un nemaz nau jàbrauc no Latvijas prom.Šeit pat ir garda maizìte ìstu Latvisku garšu ,smaržu un ieliktu sirds darbu..Şeit pat var stràdàt un nau jàmeklè milioni

    4
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.