Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Latviešu brīvības dziesminieks Haralds Sīmanis: “Jāuztur sevī Dieva dzirksts!”

Latviešu dziesminieks Haralds Sīmanis (70), kura mājas ir tepat netālu - Madonas pusē, nesen uzstājās Gulbenes kultūras centrā un pieskandināja to ar dzīvo mūziku, ar savām autordziesmām. H.Sīmaņa dziedājums bija kā zāles pret pandēmiju. Kā brīvības malks. Šodien, kad tik saprotami izklausās dzejnieka Imanta Ziedoņa reiz teiktie vārdi: “Jūs varat pusstopu izdzert, bet vai jūs varat pusstopu izdziedāt?” “Paldies par darbu!” jau pēc koncerta, ejot garām skaņas meistaram Dzintaram Abakokam, sacīja H.Sīmanis. Viņš pretī: “Brauciet atkal!” Dziesminieks atvilka elpu un vienlaikus viņu uz brīvu sarunu aicināja “Dzirkstele”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Lūgsim visvareno Dievu Černobogu, lai Dievs Černobogs ar savu veseri iznīcina krievu totalitārismu! Lūgsim visvareno Dievu Perūnu, lai Dievs Perūns pasargā ukraiņu tautu! Lūgsim visvareno Dievieti Makošu, lai Dieviete Makoša svētī ukraiņu tautu! Slava Ukrainai! Varoņiem slava!!!
    Svētīgi, Skolnieciņš

    1
    2
  2. Ja jauztur sevii ir dieva dzirksts..lai ta nekad neapdziest…kaa spekavots dzivei

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.