Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lauksaimnieki gatavojas iesniegt pieteikumus platību maksājumiem; šogad stingrāk būs uzraudzīti tie lauki, kas pretendē uz lielāku atbalsta likmi

Platību maksājumi ir ikgadējs finansiāls atbalsts lauksaimniekiem un meža zemju īpašniekiem. Ikviena fiziska vai juridiska persona ir tiesīga pretendēt uz valsts un Eiropas Savienības finansiālu atbalstu, kuru var saņemt par lauksaimniecībā izmantojamās zemes vai meža zemes katru apsaimniekoto hektāru. Taču tiesību akti pretendentam uzliek pienākumus, kā arī nosaka atbildības uzņemšanos par Lauku atbalsta dienestam (LAD) sniegtās informācijas patiesumu - maksājumus var saņemt tikai tad, ja lauksaimnieks izpilda visus atbalsta saņemšanas nosacījumus, un galvenais no tiem ir, ka zeme ir apsaimniekota un kopta. Lauku atbalsta dienesta direktora vietnieks Indulis Āboliņš lauksaimniekiem atgādina, ka 2022. gads ir pēdējais, kad vēl joprojām spēkā ir līdzšinējās prasības un nosacījumi līdz pārejai uz jauno plānošanas periodu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.