Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Liedskalniņu dzimtas mājas ir drošās rokās

Pie Līgo un Jaungulbenes pagastu robežas, ko iezīmē bagātīgais labības lauks, ceļa malā sākas kopts zālājs, kas tālāk aizved uz mājām “Stūras”. Tieši tur pirms 102 gadiem tika iemūrēts pirmais akmens ilgajā un laimīgajā Liedskalniņu dzimtas stāstā. Ne velti šodien gulbeniete Iveta Krūmiņa vēstures līkloču un cilvēku mūžu iezīmēto vietu apraksta kā “Mājas” – ar lielo burtu. Viņas vecāki Jogita un Jānis te mīlestībā saimniekojuši, savukārt krustmāte Antra Liedskalniņa te atradusi veldzi ik brīdi, kad nav bijis jābūt uz skatuves vai filmēšanās laukumā. Bieži te skanējusi Antras dēla Harija Ozola balss.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Es īsti neatceros, kāpēc Magone pieminēja Jaungulbenes Lieckalniņu māju? Varbūt kundzīte pati var pastāstīt. Bet gribas teikt,ka raidījumā Slavenības tā jaunā dāma gan neiederas. Uzvedas kā tāda izlutināta skuķe. Šis raidījums tomēr ir citai auditorijai.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.