Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Liekot kopā Gulbenes novada pašvaldības šāgada budžetu, domē asas diskusijas; deputāti knapinās, kultūras pasākumiem finansējums par mazu

28. un 29.jūlijā Gulbenē paredzētajam tradicionālajam mākslas festivālam “Divi Jūliji”, ko organizē vietējais muzejs, tāme ir 29 100 eiro. To paziņoja pašvaldības Finanšu nodaļas vadītāja Aija Kļaviņa, 30.martā piedaloties domes komiteju apvienotajā sēdē, kas tika publiski translēta internetā. Tēma, ko apsprieda deputāti, bija pašvaldības šāgada budžets, kas pagaidām vēl nav oficiāli apstiprināts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. Kultūras pasākumu organizēšanas budžeti-kosmoss!!!
  *Izskanējusī Gada balva kultūrā =6700
  mani kā novada iedzīvotāju ieinteresē, kas tad sastāda šo četrciparu skaitli?! Pasākums notika Kultūras centrā, ziedi, apbalvojumi, vakara vadītājs-???
  *Festivāls “Divi Jūliji” 28.un 29.jūlijā, tāme 29 100 (lūdzu atšifrējumu)
  *Pašdarbnieku ieskaņas koncerts Litenē ( Dziesmu un Deju svētku ietvaros), kultūras darbiniekiem vienojoties tiek atcelts- ieplānoti 5500, vajagot vismaz 6500.
  Lūdzu skaidrojumu sabiedrībai, kas veido šos četrciparu un piecciparu skaitļus. Honorārs pašdarbniekiem-dalībniekiem tas noteikti nav, šie cilvēki velta savu brīvo laiku; ziedo savus personīgos līdzekļus, lai apmeklētu mēģinājumus, koncertus… un ticiet man, neviens nav uzskaitījis cik iztērējis ..lai būtu dejotājs, dziedātājs, aktieris utml.
  Paldies ikvienam kolektīvam, kas rīko svētkus sev un skatītājiem (Ieeja-brīva)!
  Paldies kolektīvu vadītājiem, kas paši spēj noorganizēt koncertu un to arī novadīt, darot to tāpat vien-priekam! Paldies kolektīvu dalībniekiem par pašaizliedzīgo darbu un ziedošanu kultūrai!!!

  ***Pārdomas raisa ” lielo zivju apetīte kultūrā”…pieslēdzot matemātisko domāšanu un papētot biļešu cenas mākslinieku honorāri par 1,5- 2 st ir iespaidīgi. Drīz kultūru varēs baudīt tikai turīgais sabiedrības slānis…

  33
  1
 2. Pagājušogad divi Jūliji 40 000! Šogad pieticīgāk, 30 000! Cik minimālās mēnešalgas, ko? Cik pabalsti? Tak nevajag lēkt pār galvu. Ja nu mūsu dārgā peldas naudā, tad grūti nabagus saprast. Diez cik personas Gulbenē atbilst tāda šika līmeņa pasākumam, nemaz nerunājot par interesentu loku. Un cik Stāmerienai vajag? Nu moins…

  21
 3. Kultùrkapitàla fonds jau sogad atteica finansèjumu pasàkumam Divi Julini. Tad ,vai pasvaldìbai tas jàiznes? Varbùt jau pietiks?

  15
 4. Tā arī ir, vai kāds aizdomājas, cik iegulda pašu kolektīvu ikkatrs dalībnieks, katrs tā vadītājs?

  Gan laiks, gan finanses.
  Un tērpi? – vairāk kā lielākoties no kolektīva dalībnieka maciņa, jo gribas arī izskatīties pēc cilvēka ejot uz skatuves un nesot novada vārdu tautiņās, nevis vīli pie vīles paši iešūt/pāršūt/lāpīt aizvēsturiskus tērpus…

 5. Bez tiem diviem Jūlijiem tiešām var iztikt. Katru gadu viens un tas pats un pasākums, cik būts, samērā vāji apmeklēts.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.