Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lizumnietis dod pajumti māsīcas ģimenei no Ukrainas, tagad uz divām ģimenēm kopā ir seši bērni

Pagājušajā nedēļā “Dzirkstele” bija ciemos pie Sergeja Oņiskiva Lizumā, kura ģimenes dzīvoklī tagad mājo par sešiem cilvēkiem vairāk. Sergejs ir devis pajumti māsīcas ģimenei no Ukrainas. Oļai ar vīru Aleksandru ir četri bērni: Katja (12), Nikolajs (9), Ilona (5), Aleksejs (10 mēnešu). Viņiem ir skanīgs uzvārds – Kemiņi (latviski tulkojot – akmens). “Dzirkstele” brauca, pirmkārt, pie ukraiņu ģimenes pastarīša Alekseja. Aizvedām viņam trīs pakas ar drēbītēm un apaviem, ko sarūpējusi novadniece žurnāliste Paula Gulbinska kopā ar vīru Gintu Ivuškānu un abu kopīgo meitiņu Sniedzi. Tā teikt – no vienu vecāku mīļām un gādīgām rokām otrās. “Dzirkstele” bērniem aizveda arī saldu cienastu, par ko īpašu interesi izrādīja mazā Ilona. Oļa uzreiz piebilda – Lizumā jau izjutuši lielu pretimnākšanu ne tikai no radiem, bet arī no kaimiņiem, no pašvaldības darbiniekiem, no nejauši satiktiem cilvēkiem. Visi izturoties laipni un iejūtīgi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.