Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lūgums izgatavot sunim barotavu pārtop uzņēmējdarbības idejā

Salvis Trops atgriezies savā dzimtajā Līgo pagastā, kur sācis nodarboties ar koka produkcijas izgatavošanu. Pats saviem spēkiem uzkonstruējis CNC iekārtu, kas esot bijis ne tik ļoti sarežģīti, bet laikietilpīgi gan, un realizē savu ieceri. Šobrīd viņš ražo mēbeles tieši dzīvniekiem: barotavas, gultas, kaķu mājas. Paklausīgā suņu meitene Koko ir viņa iedvesmas avots. “Viņa ir mana “mūza”!” smaidot saka Salvis. Ar Salvi Tropu “Dzirkstele” tiekas viņa darbnīcā Līgo pagastā. Izrādās, Salvis ir dzimis un audzis Līgo pagastā, mācījies Siltāju pamatskolā, pēc tam Jaungulbenes arodvidusskolā. Tad viņa dzīves ceļš aizvijies uz ārzemēm un Rīgu. Uz ārzemēm Salvis devās gan pieredzi gūt, gan pasauli iepazīt un arī nopelnīt. “Biju Anglijā un Somijā. Pietrūka māju. Esmu atgriezies savā dzimtajā pagastā, kur ir mierīgāka vide,” saka Salvis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.