Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Nauris Indzeris: “Ir liela vērtība tam, no kurienes tu nāc.”

Pērnais gads bija tik ļoti piepildīts ar koncertiem, ka pat uz dzimto Gulbeni bija grūti atbraukt biežāk, tomēr - kā kāds brīvs brīdis bija, tā operdziedātājs Nauris Indzeris bija šeit. Te ir viņa dzimtā puse, kur gan dzīvo viņa vecāki, brālis, māsa ar ģimenēm, gan sperti paša pirmie soļi mūzikā. Nauris ikdienā gan apmāca jaunos dziedātājus, gan aktīvi koncertē un uzstājas Latvijā un ārzemēs. Viņš ir piedalījies arī vairākās Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādēs, taču šobrīd ir viens no redzamākajiem solistiem Operetes teātrī. Par to pašam Naurim sirds deg, viņš saka: “Operete mums, Latvijai, ir vajadzīga kaut tādēļ, ka tā ir bezgala skaista mūzika, tā ir demokrātiska un ir latviešu valodā. Nedrīkst pieļaut, ka kāda paaudze uzaug bez šī skaistā mūzikas žanra!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.